Reklama
Reklama

To nie były plotki o Rusin i Kujawie. Kinga oficjalnie potwierdziła. Płyną gratulacje

Kinga Rusin obchodziła swoje 53. urodziny w wyjątkowej atmosferze i u boku swojego ukochanego Marka Kujawy. Egzotyczne okoliczności przyrody sprawiły, że fani na Instagramie nie mogli się powstrzymać od złożenia gratulacji. Przy okazji celebrytka i była dziennikarka wyznała swój sekret.

To nie były plotki o Rusin i Kujawie. Kinga oficjalnie potwierdziła

Zakochana para, czyli Kinga RusinMarek Kujawa od lat prowadzą życie pełne podróży po egzotycznych zakątkach miejsc. Tym razem para miała szczególny powód do świętowania w cudownym miejscu. Wszystko opublikowali w swoich mediach społecznościowych.

Rusin przez 3 dni świętowała urodziny, a na koniec takie wyznanie

Kinga Rusin na Instagramie opublikowała serię zdjęć z wyjazdu do Kolumbii. Jak się okazało, świętowała swoje 53. urodziny aż... 3 dni!

Reklama

"Tak zakończyliśmy 3-dniowe świętowanie moich urodzin, a niespodziankom nie było końca. Zaczęło się od konnego rajdu (...) później była filiżanka prawdziwej kolumbijskiej kawy (...) [która - przyp. red.] była też "gwiazdą" dzisiejszej, trwającej ponad 3 godziny, wykwintnej kolacji" - napisała na Instagramie Kinga Rusin.

Długie podróże, podczas których Kinga wygląda zawsze świetnie, mocno zaciekawiło jedną z internautek. Postanowiła poznać sekret udanych stylizacji Kingi w mocno egzotycznych miejscach. Jak celebrytka pakuje walizki, aby zawsze wyglądać modnie i stylowo?

"Zawsze zapominam Cię zapytać, jak Ty się pakujesz na te wyjazdy, każda stylówka top, wszystko do siebie pasuje. Ile Ty zabierasz walizek?" - zapytała na Instagramie znajoma Kingi Rusin.

Podróżniczka odpowiedziała, że odkryła tajemniczy sposób na pakowanie. Zanim jednak opracowała idealną metodę, miała kilka prób i błędów za sobą.

"Karola, mam małą podróżną torbę, którą nie waży nawet 20 kg. Ale pakuje się z głową, nie biorę nic zbędnego, wszystko do siebie pasuje a przede wszystkim jest lekkie. Trochę czasu mi zajęło, zanim opanowałam sztukę perfekcyjnego pakowania na długie wyjazdy" - odpowiedziała Kinga na zapytanie koleżanki.

Fani gratulowali Rusin urodzin i ukochanego u boku. Nazwali go księciem

Internauci dopisali też swoje życzenia w poście byłej dziennikarki. Głównie skupiali się na tym, jaką szczęściarą jest Kinga, że może sobie podróżować praktycznie przez cały czas. Nie zabrakło też komentarzy i jednocześnie komplementów o jej partnerze, Marku Kujawie, którego jedna z internautek porównała do... księcia!

  • "Pani Kingo piękne ma pani życie"
  • "Tyle pięknych wrażeń, wspaniale spędzone urodziny"
  • "Zupełnie jak w bajce. Królowa Kinga i książę w pięknej krainie. Jesteście niesamowici"
  • "Pani Kingo, serce się raduje z oglądania tak dobranej pary i tak pięknego życia, wbrew konwenansom i utartym szlakom"
  • "Niech czar trwa dla tych wspaniałych podróżników"

Pomponik dołącza się do życzeń urodzinowych!

Zobacz też:

Rusin ostro zakpiła ze znanej modelki i innych kobiet. Rozsierdziła się nie na żarty

Kinga Rusin poszła do ślubu w sukience z komunii. Nie to był jej największy błąd

Rozenek poparła Kingę Rusin w konflikcie ze Stanowskim. Szok, co powiedziała

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin | Marek Kujawa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy