Reklama
Reklama

To nie były plotki. Cichopek i Kurzajewski wyjechali za pracą. Padło na egzotyczny kraj

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od momentu zakończenia współpracy z "Pytanie na śniadanie" nigdzie nie znaleźli swojego stałego miejsca. Nie znaczy to, że marnują czas. Rozpoczęli pracę nad podcastem i podejmują się współprac ze znanymi markami. Tym razem zdecydowali się na coś nowego i fascynującego. Dla pracy pojechali aż do... Egiptu.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wyjechali do Egiptu. Powodem praca

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to popularna para, której miłość pojawiła się na oczach widzów porannego formatu TVP - "Pytanie na śniadanie". Niestety, gwiazdy pożegnały się już ze stanowiskami, które dawały im stabilne źródło dochodów. Aktualnie prowadzą razem podcast internetowy "Serio?", wchodzą we współprace ze znanymi markami i... podróżują. Nie zawsze w celach wypoczynkowych, jak się okazuje. Do Egiptu polecieli ze względu na obowiązki służbowe.

"To będzie gorący wieczór" - napisała na Instagramie Katarzyna Cichopek.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zabrali głos ws. nowych obowiązków

Co wydarzyło się, że Cichopek i Kurzajewski musieli skorzystać z opcji pracy w Egipcie? Nie da się ukryć, że w Polsce na pewno łatwiej byłoby znaleźć posadę... Okazuje się, że skłoniła ich do tego gala 25-lecia znanej firmy oferującej urlopy wypoczynkowe.

"Przyjechaliśmy do Egiptu, aby poprowadzić doroczną uroczystą galę" - oznajmiła Katarzyna.

"Czekaliśmy na ten wieczór z ogromną niecierpliwością" - podkreślił na Instagramie Kurzajewski, a Cichopek dodała jeszcze pozdrowienia dla ukochanych widzów.

Nie ma lekko. Katarzyna Cichopek może mieć problem?

Warto zauważyć, że niedługo finanse Katarzyny Cichopek mogą się uszczuplić. Wszystko dlatego, że (jak już zostało wspomniane) gwiazda licznie reklamuje różnego typu produkty. Niektóre z nich są krytykowane m.in. przez modowych ekspertów, którzy wieszczą jej kryzys wizerunkowy. 

Słowa jednego z nich przywołał ShowNews:

"Katarzyna Cichopek często wrzuca posty w mediach społecznościowych, reklamując przeróżne firmy. Wielu internatów krytykuje jej posty, zwłaszcza te modowe - i słusznie, gdyż Cichopek nie jest modelką, której praca polega na prezentowaniu ubrań jak na manekinie. Nie można być aktorką telewizyjną, teatralną, prowadzącą festiwale, biorącą udział w telewizyjnych show, prowadzącą program śniadaniowy i reklamującą produkty modowe we współpracy - czy to barterowej, czy płatnej - gdyż jedno nie ma nic wspólnego z drugim".

Projektant podkreślił również, że aktorka nie ma wiele wspólnego z modelingiem, dlatego dla zachowania korzystnego wizerunku wśród profesjonalnych firm oraz widzów powinna skupić się na tym, co robi najlepiej.

"[...] Powinna skupić się na tym, co jej wychodzi najlepiej, czyli aktorstwie, a dziedzinę mody pozostawić profesjonalistom, którzy zajmują się tym na co dzień" - podsumował ekspert.

Czytaj też:

To nie były plotki. Paulina Smaszcz pozwała Macieja Kurzajewskiego. "Nie odpuszczę"

Cichopek się wścieknie. Smaszcz wygadała ich najbliższe plany. To koniec plotek

Katarzyna Cichopek szukała sposobu na wydłużenie sylwetki. Ekspertka tak podsumowała jej zabiegi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy