Reklama
Reklama

"The Voice Senior": Wielkie zmiany w jury! To on zastąpi Paszta, ale pozbycie się tej gwiazdy to dopiero sensacja!

TVP szykuje się do kolejnej edycji "The Voice Senior". W programie zajdą jednak poważne zmiany, w które aż trudno uwierzyć. Okazuje się, że z poprzedniego składu pozostanie tylko jednak osoba. Wiadomo też, kto zastąpi zmarłego Witolda Paszta. Plotki o tym, że miałby to być Ryszard Rynkowski okazały się nieprawdziwe...

Program "The Voice Senior" cieszy się ogromną popularnością, więc nic dziwnego, że TVP planuje wyprodukować kolejną edycję show. 

W programie zajdą jednak poważne zmiany. Poprzedni sezon skończył się bowiem dość dramatycznie, bo zbiegł się ze śmiercią Witolda Paszta (posłuchaj!), który był jednym z jurorów. Jego podopieczny Krzysztof Prusik (posłuchaj!) wygrał program, co było wspaniałym hołdem dla lidera VOX. 

Reklama

Od jakiegoś czasu spekulowano na temat tego, kto zastąpi Paszta w fotelu jurorskim. Sensacją były plotki, że może to być Ryszard Rynkowski, który z Pasztem w ostatnich latach darł koty. To jednak okazało się nieprawdą. 

Plejada informuje, że poznała skład nowego jury i zaskoczeń nie brakuje. Okazuje się, że tylko jedna stara jurorka zostaje w programie - chodzi o Marylę Rodowicz. 

Gwiazda może więc spać spokojnie, że na jej konto znów wpłyną pieniądze, bo po głośnym rozwodzie z Andrzejem Dużyńskim głównie lamentowała, że szykuje się na chude lata. 

The Voice Senior: Zmiany w jury

Niespodziewanie z show pożegnał się też Piotr Cugowski, który przyznał, że nie myśli już o powrocie w nowej edycji, ale podziękowano też Alicji Majewskiej, co jest sporym szokiem, bo to wielka dama, która dodawała programowi elegancji. 

"Miejsce dotychczas zajmowane przez Alicje Majewską  zajmie jej imienniczka, Alicja Węgorzewska, śpiewaczka i wieloletnia dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej" - donosi portal.

Miejsce Witolda Paszta zajmie z kolei o wiele młodszy wokalista. 

"Nowym jurorem w programie TVP będzie jednak Tomasz Szczepanik lider grupy Pectus" - czytamy. 

Dobra zmiana?

ZOBACZ TEŻ KONIECZNIE:

Skandal na Eurowizji. Hirek Wrona obnaża prawdę o OCHMANIE! 

W TVP aż HUCZY! Oto co ujawnili o romansie Cichopek i Kurzajewskiego. SZOK!

Rosati ukryła szokującą prawdę przed córką! Ona nadal nie wie o tym, że ten "ktoś nie żyje"!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "The Voice Senior" | Maryla Rodowicz | Witold Paszt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy