Reklama
Reklama

"The Voice Senior": Jacek Kurski wyśmiany. Po zakończeniu show wybuchła afera! "Wcześniej tak nie było"

Za nami finał kolejnej edycji show "The Voice Senior". Podczas ogłaszania zwycięzcy show na scenie pojawił się sam prezes TVP Jacek Kurski, który wręczył statuetkę Krzysztofowi Prusikowi. Złożył mu też zaskakującą propozycję, na którą mężczyzna przystał. "Witamy na pokładzie" - skwitował prezes. Czy to z powodu tych emocji zamieścił nieco później tak osobliwy wpis na jednym z portali społecznościowych?

Tegoroczną edycję show "The Voice Senior" wygrał Krzysztof Prusik. Werdykt ten ogłosił w studio sam Jacek Kurski, który wręczył emerytowi statuetkę. 

Przy okazji złożył mu też propozycję, by ten wystąpił podczas wyjątkowego koncertu TVP z okazji Dnia Kobiet. Prusik oczywiście się zgodził. 

"Witamy na pokładzie" - skomentował zadowolony prezes. 

Tę jakże ważną informację przekazały także "Wiadomości", które w głównym wydaniu programu poświęciły kilka minut czasu antenowego, by opowiedzieć o finale muzycznego show dla emerytów. 

Jacek Kurski nie omieszkał udzielić komentarza. Prezes nie krył wzruszenia po finale...

"Ten program jest tak piękny, tak dobry i tak wspaniały. Łączy pokolenia i pokazuje potencjał, talent, miłość, pasję" - rozpływał się nad swoim programem Kurski.

Reklama

Kurski i jego wpis na Twitterze

Potem na prezesa czekały kolejne emocje, ale tym razem sportowe. Gdy podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie brązowy medal zdobył Dawid Kubacki, Jacek Kurski od razu przywłaszczył sobie ten sukces. 

Wbił szpilę TVN, która przejęła skoki narciarskie, choć w tym sezonie nasi skoczkowie nie byli w szczytowej formie. Prezes uznał więc, że pierwszy sukces Polaka to zasługa... powrotu skoków do TVP! 

Intenrauci od raz zaczęli go wyśmiewać. Sprawę skomentowała nawet oburzona żona Kubackiego, która zaapelowała do prezesa, by ten nie przywłaszczał sobie zasług jej męża. 

Gdy zatem "Wiadomości" wyemitowały materiał o "The Voice Senior", internauci do razu zaczęli kpić z Kurskiego. 

"Od kiedy The Voice Senior jest w TVP to wygrywa zawsze zwycięzca! Wcześniej tak nie było. BRAWO, JACEK KURSKI!!!" - kpiono.


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jacek Kurski | "The Voice Senior"
Reklama
Reklama
Reklama