Reklama
Reklama

"The Voice of Poland": Uczestniczka zrezygnowała z programu. Wiadomo, dlaczego!

Jedna z uczestniczek "The Voice of Poland 12" z drużyny Marka Piekarczyka rezygnuje z udziału w programie. Postanowiła zrobić to tuż przed rozpoczęciem nagrań pierwszych bitew. Wiadomo, dlaczego podjęła tę smutną decyzję.

To już koniec przesłuchań w ciemno w dwunastej edycji muzycznego show. Justyna Steczkowska, Sylwia Grzeszczak, Marek Piekarczyk i Baron i Tomson wybrali już swoje drużyny. Teraz czas na kolejny etap rywalizacji.

W sobotę uczestnicy zaprezentują się na muzycznym ringu. To właśnie w bitwach po raz kolejny zaprezentują swoje cudowne głosy. Niestety ze studia docierają niepokojące głosy. Okazuje się, że w jednym duecie nie zobaczymy dziewczyny z drużyny Marka.

W jednym z duetów z drużyny Marka Piekarczyka widzowie mieli usłyszeć występ dwóch uczestniczek, które pod jego okiem przygotowywały utwór "Wymyśliłem Ciebie" Andrzeja Zauchy & Dżamble.

Reklama

Musiała zrezygnować z programu

Dzień przed nagraniem okazało się, że jedna z wokalistek nie zaśpiewa. Produkcja ujawniła, że musiała zrezygnować z programu ze względów zdrowotnych.

Nie wiadomo, o którą uczestniczkę chodzi, ani jaka była reakcja trenera na wieść o rezygnacji jego podopiecznej. Szczegóły poznamy w kolejnym odcinku "The Voice of Poland" w najbliższą sobotę.

Więcej  newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Tak Wojciechowska świętuje rocznicę ślubu

Maja Hyży kusi w koronkowej bieliźnie


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "The Voice of Poland" | TVP2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy