Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Teodorska bankrutuje?!

- Do niedawna chętnie umawiała się na lunche i imprezy, brylowała na salonach. Teraz cisza i nawet nie można się do niej dodzwonić - opowiada jeden ze znajomych Małgorzaty Teodorskiej.

Co się z nią dzieje? Tygodnik "Na Żywo" postanowił sprawdzić, co się stało. Okazuje się, że dzwoniąc do niej, można usłyszeć komunikat: nie ma takiego numeru.

Reklama

Nie znała zwykłego życia, teraz musi stanąć na nogi

Napisaliśmy maila, z prośbą o kontakt, a w odpowiedzi otrzymaliśmy list następującej treści: "W związku z procesem windykacyjnym wobec użytkownika usługi e-mail malgosia@teodorska.pl oraz serwera teodorska.pl dostęp do kont został zablokowany przez wierzyciela. Dział Windykacji".

Jedna z koleżanek aktorki, choć nie bardzo chce o tym mówić, twierdzi, że Małgosia przeżywa bardzo trudny czas.

- Już wie, że liczyć może tylko na siebie - opowiada. Do tej pory zawsze miała wsparcie, silne ramię któregoś z ukochanych, zamożnych mężczyzn. Imponowało jej wystawne życie, ubrania od najdroższych projektantów, drogie samochody i egzotyczne wakacje. Ale to nie były jej pieniądze. Kiedy zerwała zaręczyny z Krystianem Zielińskim, nagle musiała zacząć żyć dużo skromniej.

- Była w nim szaleńczo zakochana, ale nie potrafiła wybaczyć, musiała odejść - wspomina jej koleżanka.

Wkrótce u jej boku zaczął się pojawiać restaurator z Gdańska Krzysztof. Fascynacja była wielka, ale skończyła się, bo aktorka nie jest jeszcze gotowa na nowy związek. Znów została sama. A ponieważ do tej pory mieszkała u partnera, musiała znaleźć sobie własny kąt.

Przeliczyła wszystkie swoje oszczędności i kupiła 50-metrowe mieszkanie na warszawskim Wilanowie za 500 tysięcy złotych. Teraz brakuje jej na bieżące opłaty.

- Jest jej trudno, ponieważ nie ma innych dochodów oprócz roli w "Plebanii". Gośka zaczęła żyć jak większość Polaków. Już wie, co to znaczy kiedy odcinają Internet i telefon za niezapłacone rachunki. Nie jest w dobrej formie, ale powiedziała mi, że życie dopiero teraz uczy ją pokory - zdradziła nam jej przyjaciółka.

Wyciągnęła z tej lekcji wnioski i wierzy, że poradzi sobie w życiu bez względu na okoliczności.

Justyna Śmiałek

Na Żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Teodorska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »