Reklama
Reklama

Ten produkt to prawdziwy hit wśród celebrytek. Bosacka wyjawia całą prawdę i ostrzega internautów

Katarzyna Bosacka już od kilkunastu lat zajmuje się promowaniem zdrowego żywienia i zbilansowanej diety. Niedawno ekspertka, która przekonała do czytania etykiet tysiące Polaków, zajęła się produktem, który jeszcze niedawno był prawdziwym hitem wśród rodzimych celebrytek. Teraz okazuje się, że zdecydowanie należy się go wystrzegać.

Katarzyna Bosacka od lat edukuje Polaków

Katarzyna Bosacka jest znana każdemu, kto choć trochę interesuje się zdrowym odżywianiem. Słynna dziennikarka, prezenterka, publicystka i osobowość medialna, już od kilkunastu lat radzi Polakom, jak jeść lepiej.

Co ciekawe, 51-latka nie może pochwalić dyplomem dietetyka, zdobyła za to zupełnie inne wykształcenie. Okazuje się, że ekspertka i autorka wielu bestsellerowych publikacji studiowała polonistykę, a jej kariera zawodowa rozpoczęła się od pisania tekstów dla "Gazety Wyborczej" i "Wysokich obcasów".

Reklama

W 2010 roku Bosacka została prowadzącą program telewizyjny "Wiem, co jem i wiem, co kupuję". Przez 7 lat wyemitowano aż 200 odcinków formatu, w którym  dziennikarka uczyła Polaków zasad zdrowego żywienia.

Katarszyna Bosacka ostrzega przed olejem kokosowym

Ten pomysł ekspertka przeniosła do internetu - obecnie można oglądać ją na youtube'owym kanale "EkoBosacka". Wiele materiałów zamieszcza także na swoim instagramowym profilu.

Ostatnio Katarzyna Bosacka przyjrzała się bliżej produktowi, który jeszcze niedawno był prawdziwym hitem wśród polskich celebrytek. Z czasem wokół niego pojawiło się wiele kontrowersji, a specjaliści zaczęli kwestionować zalety produktu.

Chodzi oczywiście o słynny olej kokosowy, który dzisiaj traci popularność. Słynna dziennikarka jest z tego faktu bardzo zadowolona.

Katarzyna Bosacka krytykuje modę na olej kokosowy

"Nawet nie wiecie jak się cieszę, że modny kiedyś olej kokosowy nie jest już tak wychwalany jak kilka lat temu i mówi się głośno o tym, że wcale nie jest zdrowy" - informuje w nagraniu, które opublikowała na Instagramie.

"Olej kokosowy zawiera ponad 80% kwasów tłuszczowych nasyconych, czyli tych niekorzystnych dla naszego zdrowia jeżeli spożywamy je w nadmiarze" - informuje ekspertka i ostrzega przed konsekwencjami stosowania diety bogatej w tłuszcze.

"Olej kokosowy może być używany od czasu do czasu, zwłaszcza jeżeli jemy mało produktów odzwierzęcych, ale nie warto go spożywać w nadmiarze" - podsumowuje Katarzyna Bosacka.

Zobacz też:

Katarzyna Bosacka poprowadzi program "Bosacka daje radę". Nie dołączy do "Dzień Dobry TVN" 

Bosacka pod ostrzałem. Najpierw głośne rozstanie, teraz bezlitośni fani

Kim jest z wykształcenia Katarzyna Bosacka? Polonistka uczy Polaków, co jeść

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bosacka
Reklama
Reklama
Reklama