Reklama
Reklama

Takie wykształcenie ma Katarzyna Bosacka. Nie ma nic wspólnego z odżywianiem

Katarzyna Bosacka (51l.) zasłynęła jako dziennikarka i osobowość medialna. Prowadziła różne programy telewizyjne oraz była autorką wielu publikacji. Jest znana jako ekspertka od żywieniowych mitów, jednak jej wykształcenie w ogóle nie jest powiązane z odżywianiem. Kim z wykształcenia jest Katarzyna Bosacka?

Katarzyna Bosacka nie chwali się swoim wykształceniem, dlatego wiele osób może nie wiedzieć, kim jest z zawodu. Od 13 lat uczy Polaków zdrowego żywienia, co ewidentnie jest jej pasją, jednak wcześniej pracowała jako prowadząca programów telewizyjnych, na swoim koncie ma również nagrodzone publikacje i bestsellery. Czy osiągnięcia te są związane z wykształceniem Katarzyny Bosackiej?

Jakie wykształcenie ma Katarzyna Bosacka?

Katarzyna Bosacka z wykształcenia jest polonistką, a jej kariera zawodowa rozwija się prężnie w obszarze dziennikarstwa. Już w 1996 roku pracowała w "Gazecie Wyborczej". Dwa lata później dołączyła do zespołu "Wysokich Obcasów". W latach 2007 - 2010 korespondowała dla magazynu w Waszyngtonie. 

Reklama

Katarzyna Bosacka mimo braku typowo dziennikarskiego wykształcenia, współprowadziła program telewizyjny "Salon piękności" w latach 2006 - 2008. Była również prowadzącą programów telewizyjnych tj. "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" i "O matko". 

Katarzyna Bosacka jako świetna dziennikarka i ekspertka od zdrowego żywienia

Od 2010 roku Katarzyna Bosacka była prowadzącą programu telewizyjnego "Wiem, co jem i wiem, co kupuję". W trakcie 7 lat pracy wyemitowano 200 odcinków, gdzie dziennikarka uczy Polaków zdrowego żywienia, dzięki niej wiele osób zaczęło czytać etykiety na produktach. To nie wszystko!

Bosacka, która jest z wykształcenia polonistą, od 2019 roku prowadzi kanał na YouTubie o nazwie "EkoBosacka". Tam również edukuje pod względem żywieniowym, jak i ekologicznym. 

Celebrytka poinformowała swoich fanów na Instagramie, że niedługo pojawi się kolejny program z jej udziałem pod nazwą "Bosacka daje radę". Czego będzie dotyczyć? Prezenterka uchyliła rąbka tajemnicy:

Katarzyna Bosacka jest również świetną dziennikarką, ponieważ była niejednokrotnie nagradzana. W 2011 roku otrzymała "Kryształowe Pióro" za najlepszy materiał dziennikarski o profilaktyce nadciśnienia i chorobach serca. W 2012 roku uhonorowano ją nagrodą "Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów" za najlepszy program opowiadający o ochronie konsumentów. Z kolei w 2014 roku nagrodzono ją "Laurem Ekoprzyjaźni 2013" za zasługi ekologiczne i prozdrowotne

CZYTAJ TAKŻE:

Rozenek-Majdan zacytowała wiadomości od mamy. Już jej współczują

Sara James podczas Earth Festival 2023: “Ludzie nie zdają sobie sprawy, jak blisko czegoś strasznego jesteśmy”

Internauci bezlitośni dla festiwalu w Sopocie. "Tego nie da się słuchać"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Bosacka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy