Reklama

Reklama

Reklama

Taylor Swift zepsuje ślub Katy Perry!? Zaskakujące wieści!

Katy Perry (34 l.) i Orlando Bloom (42 l.) są razem już trzy lata. Wszystko wskazuje na to, że para sformalizuje swój związek jeszcze w tym roku. Podobno powstała już lista gości, na której pojawiła się Taylor Swift (29 l.)!?

Związek Katy Perry i Orlando Bloom nie należy do najłatwiejszych. Para, która jest już ze sobą trzy lata, miewała kryzysy, które kończyły się rozstaniem. Na szczęście uczucie przetrwało próbę czasu i brytyjski aktor oświadczył się swojej wybrance podczas tegorocznych Walentynek.

Amerykańska piosenkarka nie kryła wzruszenia, bo jak sama wielokrotnie podkreślała, bardzo zależy jej na stabilnym związku.

Artystka nie miała wcześniej szczęścia w miłości. Osiem lat temu jej małżeństwo z Russellem Brandem (44 l.) zakończyło się rozwodem i przeszło do historii najkrótszych małżeństw show biznesu.
Perry i Brand byli ze sobą zaledwie czternaście miesięcy. 

Teraz amerykańska piosenkarka jest pewna swoich uczuć, dlatego chce jak najszybciej sformalizować swój związek z brytyjskim aktorem. Według informacji opublikowanych przez zagraniczny portal "ET" ślub celebrytów ma odbyć się jesienią.

"Oboje są teraz bardzo zajęci i poświęcają dużo czasu na zaplanowanie wszystkich szczegółów dotyczących ceremonii. Każdy z nich jest inny, ale zależy im na tym, aby ślub był nowoczesny i ekscytujący" - donosi źródło.

Jak twierdzi "ET": "Katy i Orlando chcą, by na ich ślubie panowała niezwykła, miłosna atmosfera. Chcą tę wyjątkową chwilę dzielić z najbliższymi osobami, których kochają i darzą zaufaniem".

Reklama

Do najważniejszych zadań podczas ślubnych przygotowań należy oczywiście stworzenie listy gości. Jedną z zaproszonych osób jest Taylor Swift.  Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Katy Perry i Taylor Swift były do niedawna największymi wrogami.

Przez ostatnie pięć lat piosenkarki żyły w nie najlepszych relacjach. Powodem ich "wojny"miała być rzekoma kradzież tancerzy. Katy Perry miała przekupić tancerzy współpracujących z Taylor Swift, by wyruszyli z Perry w trasę koncertową.

Na szczęście dziewczyny pogodziły się już kilka miesięcy temu, czego dowodem jest udział Katy Perry w najnowszym teledysku Taylor Swift " You Need To Calm Down".  Według informatora "Radar Online" Katy zaprosiła Taylor na ślub pod warunkiem, że  Swift nie ubierze się na biało.  

Jak myślicie, Taylor Swift spełni prośbę Katy Perry, czy będzie próbowała wyprowadzić Perry z równowagi i zepsuć jej wymarzony dzień? 


***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katy Perry | Bloom Orlando | Taylor Swift

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy