Reklama
Reklama

Taylor Swift następczynią Elona Muska. Niewiarygodne doniesienia z Ameryki

Choć niektórzy mogą być zaskoczeni, że nagroda Człowieka Roku przeszła od biznesmana Elona Muska (który otrzymał ją w 2021 roku) w ręce znanej amerykańskiej piosenkarki... to tak właśnie się stało. "Time" ogłosił, że tytuł ten w 2023 roku przypadł Taylor Swift, znanej 33-latce.

Taylor Swift bije rekordy popularności

Taylor Swift jest jedną z najważniejszych wokalistek młodego pokolenia (posłuchaj!). 33-latka bije rekordy popularności swoimi płytami, w social mediach jej życie komentowane jest nieustannie (analizowane są nawet najniewinniejsze gesty gwiazdy), a koncerty (pomimo wysokich cen biletów) wyprzedają się w kilka godzin.

Co ciekawe, nie tylko w Ameryce Taylor bije wszelkie rekordy. Jej sława sprawiła, że w 2024 roku zagra w naszej stolicy nie jeden, nie dwa, a aż trzy koncerty, dokładnie: 1, 2 i 3 sierpnia 2024 roku na PGE Narodowym odbędą się długo wyczekiwane występy wielkiej gwiazdy.

Reklama

"Time" nagrodził Taylor Swift

"Time" nie przeszedł obojętnie obok tego fenomenu. W środę ogłosił Taylor Swift tytułem Człowieka Roku.

"Osiągnięcia Taylor Swift jako artystki - kulturalne i komercyjne - są tak liczne, że przytaczanie ich wydaje się niemal nie na miejscu. Jako gwiazda popu przebywa w wyrafinowanym towarzystwie u boku Elvisa Presleya, Michaela Jacksona i Madonny. Jako autorkę tekstów porównuje się ją do Boba Dylana, Paula McCartneya i Joni Mitchell. Jako bizneswoman zbudowała imperium warte według niektórych szacunków ponad miliard dolarów. A jako celebrytka - która ze względu na bycie kobietą jest analizowana pod kątem wszystkiego - od dawna przyciąga nieustanną uwagę i wie, jak ją wykorzystać" - napisał Sam Lansky, redaktor "Time".

Taylor Swift nie przywiązuje się do jednego gatunku muzycznego. Śpiewa piosenki z kategorii: pop, country, rock oraz folk. Jej muzyka należy do najczęściej odtwarzanych na Spotify, ma na koncie ponad 200 mln sprzedanych płyt oraz 12 nagród Grammy.

Taylor Swift śpiewa o byłych partnerach. Po rozstaniu na nowo układa swoje życie

Taylor Swift prywatnie nigdy nie ukrywała, że jej piosenki są o prawdziwych miłościach, które miały ogromny wpływ na jej twórczość. Niejednokrotnie w jej teledyskach pojawiają się charakterystyczne przedmioty, które pozwalają fanom na szybkie rozpoznanie, kogo dotyczy dany utwór.

Niestety, choć wielu uważa, że to dla Taylor pewnego rodzaju terapia, która pomogła jej ułożyć życie na nowo, wokalistka w 2023 roku rozstała się z wieloletnim ukochanym. Przez lata związana była z aktorem Joe Alwynem. Przez długi czas nic nie wskazywało na kryzys między partnerami.

"Joe jest pierwszą osobą, której pokazuję nowe piosenki. Jest moim największym wsparciem" - wspomniała kiedyś Taylor, odbierając statuetkę Grammy.

Związek nie był medialny. Zakochani chronili swoją prywatność i nie zdradzali szczegółów relacji. Aktualnie wokalistka łączona jest z zawodnikiem futbolu amerykańskiego o nazwisku Travis Kelce.

Czytaj też:

Taylor Swift zaliczyła kolejne bolesne rozstanie. Jej związek trwał zaledwie miesiąc

Lewandowski nie wyjdzie na murawę. Taylor Swift pokrzyżowała mu plany

Co za wpadka Joe Bidena. Amerykanie przecierali oczy ze zdumienia. Naprawdę to powiedział

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Taylor Swift
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy