Reklama
Reklama

Taylor Swift zaliczyła kolejne bolesne rozstanie. Jej związek trwał zaledwie miesiąc

Taylor Swift (33 l.) i Joe Alwyn (32 l.) rozstali się po sześciu latach związku, a niedługo potem znana artystka znalazła ukojenie w ramionach wokalisty zespołu "The 1975". Matty Healy miał być w niej szaleńczo zakochany, a mimo to - według najnowszych doniesień, para się rozstała. Zszokowani?

Taylor Swift po rozstaniu. To nie pierwsze w tym roku

Taylor Swift i Joe Alwyn w kwietniu ogłosili zakończenie trwającego sześć lat związku. Wokalistka pozbierała się znacznie szybciej niż ktokolwiek przewidywał i zaczęła spotykać się z artystą z zespołu "The 1975". Powrót do życia miłosnego miał ułatwić fakt, że Matty Healy i Taylor znają się od niemal 10 lat. Do ich pierwszego spotkania doszło w 2014 roku, gdy Taylor wybrała się na koncert zespołu chłopaka. 

Reklama

Od zapoznania ciepło o sobie myśleli, choć nigdy nie podjęli decyzji, by zrobić kolejny krok. Do czasu.

Taylor Swift i Matty Healy - ich związek trwał zaledwie miesiąc?

W zeszłym miesiącu artysta pojawił się na wszystkich koncertach Swift w Nashville - a było ich aż trzy. Od tamtej pory para miała być nierozłączna. Spotykali się w Nowym Jorku i chodzili na podwójne randki. Podobno widziano ich nawet w Filadelfii, gdzie Matty miał zakradać się do kamienicy, w której Taylor mieszkała podczas pobytu. 

Portal TMZ do rewelacji nie zapomniał dopisać, że... para już nie jest razem. Nie widziano ich razem od 25 maja. Według aktualnych informacji Swift i Healy mieli zakończyć związek przed wyjazdem zespołu "The 1975" na koncert w Danii. Oznacza to, że ich relacja trwała blisko miesiąc.

Fani zaskoczeni rozstaniem Taylor Swift

Fani są zaskoczeni obrotem spraw. Szczególnie że jeszcze niedawno informatorzy donosili, że para ma się świetnie, a Taylor nareszcie czuje satysfakcję z natury relacji z drugą połową.

"Oboje są niezwykle dumni i podekscytowani tym związkiem i w przeciwieństwie do ostatniej relacji Taylor, która celowo była trzymana z dala od światła reflektorów - ona chce pokazywać ten romans, a nie go ukrywać" - informator "The Sun" podkreślał, że tym razem miało być inaczej. Taylor chciała wrócić do dawnej siebie: osoby, która spotyka się ze sławnymi ludźmi, z którymi może pokazać się publicznie: na ściankach oraz podczas różnych uroczystości.

Taylor Swift zostawia sprawę bez komentarza

Niektórzy uważają, że plotki o rozstaniu są przesadzone. Inni zauważają, że media doniosły o rozstaniu Taylor i Alwyna i choć nikt w to nie wierzył. Niedługo potem medialne informacje okazały się prawdą.

Taylor Swift oraz Matty nie skomentowali aktualnych plotek. Niewielu sądzi, że do tego dojdzie - ponieważ Taylor słynie z tego, że zamiast wywiadami, z byłymi partnerami rozlicza się za pomocą piosenek. Jeśli tak będzie i tym razem, fani mogą spodziewać się niezłego materiału ze strony ulubionej gwiazdy.

Czytaj też:

Plejada sław w odważnych kreacjach. Kocica Kelly Rowland, najeżony MGK, Pink z bliskimi i wiele więcej

Taylor Swift na MTV EMA 2022 zdeklasowała konkurencję! Naturalna gwiazda wyglądała zdecydowanie najlepiej

MTV EMA: głębokie dekolty, odkryte okolice bikini, wyeksponowane nogi... Tak kuszono z czerwonego dywanu!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Taylor Swift | Joe Alwyn
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy