Reklama
Reklama

Taniec z Gwiazdami: Tego nie pokazali w telewizji! Wyciekły niepublikowane wcześniej zdjęcia

W poniedziałek 30 sierpnia o godzinie 20:00 na antenie Polsatu można było obejrzeć pierwszy odcinek 12. edycji „Tańca z gwiazdami”. Już w pierwszym odcinku show pojawiło się wiele ciekawych smaczków, którymi internet żyje aż do teraz! Nam udało się zdobyć kilka fotek zza kulis. Zobaczcie, czego nie pokazały kamery.  

Pierwszy odcinek nowej edycji "Tańca z gwiazdami" dostarczył widzom ogromu emocji. Na parkiecie w roli prowadzącej zadebiutowała Izabela Janachowska, która zachwyciła wyglądem. Ubrana w elegancką czarną suknię tryskała humorem, świetnie sprawdzając się jako nowa gospodyni show. 

Nie zawiódł także Andrzej Piaseczny, który mógł sprawdzić się jako juror. Łagodnie oceniał poczynania tańczących gwiazd, przyznając wysokie noty. 

50-letni piosenkarz na wizji zakpił także z reżimowej Telewizji Polskiej, która zwolniła go po głośnej imprezie urodzinowej u Nergala. Wisienką na torcie było wtargnięcie na scenę Janka Klimenta, który po występie żony wygłosił wzruszający monolog. 

Reklama

W trakcie wypowiedzi pozdrowił Edwarda Miszczaka z konkurencyjnej stacji i podkreślił, że jest świadom ryzyka otrzymania kary finansowej od TVN. (Jan Kliment jest teraz jurorem w "Mam Talent"). Decyzją widzów z programem pożegnał się Denis Urubko.

Taniec z gwiazdami: Tego nie pokazali w telewizji

Taneczne show było pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji. Mało kto jednak wie, że już za kulisami show było gorąco! Pomponikowi udało się dotrzeć do nieopublikowanych zdjęć. 

Jaka atmosfera panowała w garderobie? Jak do show przygotowywała się Izabela Małysz?

Poniżej możecie zobaczyć to, czego nie pokazano w telewizji. Tak gwiazdy szykowały się do programu! 

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie.

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy