Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

"Taniec z gwiazdami", 4. odcinek 12. edycji - relacja na żywo

To już 4. odcinek 12. edycji „Tańca z gwiazdami”. Tydzień temu niespodziewanie odpadł Radek Liszewski. Na parkiecie pozostało siedem par, które nadal mają szansę na zdobycie Kryształowej Kuli. Kto tym razem zachwycił jurorów, a komu poszło nieco gorzej? Wszystko przeczytacie w naszej relacji...

W 4. odcinku "Tańca z gwiazdami" na parkiecie pojawi się już tylko 7 par. W ubiegłym odcinku z programem pożegnał się Radek Liszewski (sprawdź!). Werdykt wzbudził wiele kontrowersji. Nie zabrakło opinii, że nie był sprawiedliwy. Wymieniano nawet nazwiska uczestniczek, które, zdaniem fanów, radzą sobie znacznie gorzej niż Liszewski, a mimo to pozostały w rywalizacji. Na razie jedno jest pewne: 12. edycja wyraźnie należy do kobiet. Póki co, żadna z uczestniczek nie odpadła, podczas gdy wśród panów nastąpił wyraźny pogrom. 
W poniedziałek 20 września uczestnicy prezentują się w tańcach, które wybrali dla nich widzowie. Poza tym, zgodnie z zasadą zero waste, wszystkie pary zaprezentowały się w strojach, które zostały już zaprezentowane na parkiecie we wcześniejszych edycjach. 

Prowadzący Izabela Janachowska, Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna wkroczyli na parkiet tanecznym krokiem i na początek zagadnęli Andrzeja Piasecznego, jak spędził minioną sobotę. Chodziło oczywiście o plenerowy i niestety deszczowy zlot fanów „Tańca z gwiazdami”. Jak ujawnił Piasek

Sylwia Bomba i Jacek Jeschke

Dla znanej z programu „Gogglebox. Przez telewizorem” Sylwii Bomby i partnerującego jej Jacka Jeschke widzowie wybrali cha chę. Jak ujawnili na filmiku z przygotowań, podczas treningów latały buty. 

Sylwii trochę plątały się nogi, co nie umknęło uwadze jurorów. Jednak, żeby było milej, jako pierwszego do odpowiedzi Izabela Janachowska wyrwała Andrzeja Piasecznego, którego nazwała „ekspertem od miłości’. Juror zdobył się na osobiste wyznanie: 

Reklama

Iwona Pavlović była mniej życzliwa: 

Po czym wlepiła parze bezlitosną czwórkę. Przeprosty Bomby doczekały się także komplementu ze strony Andrzeja Grabowskiego. Mimo to para zdobyła zaledwie 24 punkty. Jeschke broniąc swojej partnerki ujawnił, że trenowała ze złamanymi dwoma żebrami. 

Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz

Znany z serialu „Gliniarze” Piotr Mróz wspominał na filmiku z przygotowań największą traumę, jaką była dla niego nieudana akcja ratowania tonącego. Niestety, Piotrowi nie udało się do niego dopłynąć na czas, jednak to ostatecznie przekonało go, że w każdej sytuacji trzeba dawać z siebie wszystko. 

Na parkiecie zaprezentował się w tangu. Z  widowni oklaskiwali ich koledzy i koleżanki Pauliny Sykut-Jeżyny,  uczestnicy programu „Twoja Twarz Brzmi znajomo”. Jak zauważył Michał Malitowski: 

Iwona Pavlović miała zupełnie odmienne zdanie. 

Piasek też miał swoje zastrzeżenia: 

Para zdobyła łącznie 28 punktów. 


Kajra i Rafał Maserak

Magdalena Kajrowicz na filmiku z przygotowań wyznała, że też ma doświadczenia z wodą, które zaważyły na jej życiu. Zajmowała się ratownictwem wodnym, co zahartowało jej ducha i nauczyło ciężkiej pracy i dyscypliny. Na parkiecie wraz z Rafałem Maserakiem zaprezentowali się w cha chy. 

Andrzej Grabowski nawiązał do ubiegłotygodniowych wysokich not pary

 Iwona Pavlowić była za to łaskawa:

Para zdobyła 4 dziewiątki, w sumie 36 punktów.


Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski

Tik Tokerka i jej partner zaprezentowali się w tańcu współczesnym, co bardzo ucieszyło Kingę. Jak wyznała, w tym stylu tanecznym można wszystko, „byle stópki były obciągnięte”. Jak ocenił Michał Malitowski: 

Andrzej Grabowski chciał za to ustalić jedną ważną kwestię: 

Para zdobyła 32 punkty. 


Izabela Małysz i Stefano Terrazzino

Izabela Małysz i Stefano Terrazzino zatańczyli tango. Jak ocenił Michał Malitowski:

Iwona Pavlović miała inne odczucia: 

Na tę wymianę zdań zareagował Andrzej Piaseczny: 

Para zdobyła 26 punktów. 


Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz

Jak wyznała Oliwia Bieniuk na filmiku z przygotowań, jej życie, również poza parkietem, podlega ciągłym ocenom:

Para zatańczyła rumbę, która prawie usatysfakcjonowała Iwonę Pavlović: 

Andrzej Piaseczny znów nawiązał do wieloletniej przyjaźni łączącej go z mamą Oliwii, Anną Przybylską:

Para zdobyła łącznie 31 punktów. 


Łukasz Jurkowski i Wiktoria Omyła

Juras i jego partnerka zatańczyli sambę, która natchnęła Andrzeja Grabowskiego nietypową refleksją: 

Michał Malitowski okazał się znacznie surowszy: 

Para zdobyła 25 punktów. 

Po wokalnym występie Andrzeja Piasecznego, który zaśpiewał „Miłość”, utwór, dzięki któremu wszyscy poznali jego orientację seksualną, uczestnicy zaprezentowali się w choreografii grupowej. 


Grupa taneczna o roboczej nazwie „Ale urwał”, złożona z Sylwii, Kajry i Oliwii  z partnerami zaprezentowała cha chę kryminalną. W choreografii najlepiej zaprezentowali się tancerze, zwłaszcza Rafał Maserak w roli inspektora Clouseau. Andrzej Grabowski też docenił Maseraka, chociaż akurat uznał, że wcielił się on w porucznika Columbo. 

Grupa „Ale urwał” zdobyła 34 punkty, które zostaną doliczone do indywidualnej punktacji. 

Grupa kucharzy pod kryptonimem „Rajatuj”, złożona z Izy, Jurasa, Kingi i Piotra zatańczyła gastronomicznego charlestona. Michał Malitowski skomentował: 

Grupa "Ratatuj" zdobyła 4 dziesiątki. 

Z programem pożegnali się Iza Małysz i Stefano Terrazzino. Niespecjalnie wzruszona Iza złożyła podziękowania "wszystkim, których widać i których nie widać". Jak wyznała:

***

"Taniec z Gwiazdami" w każdy poniedziałek o 20.05 w Polsacie


Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »