Reklama
Reklama

Tamara Gonzalez Perea okadza krocze i przy okazji odpędza złą energię

Tamara Gonzalez Perea (32 l.) rozpoznawalność w Polsce zdobyła jako blogerka Macademian Girl, a także jako prowadząca "Pytanie na śniadanie". W ostatnim czasie postanowiła jednak porzucić te zajęcia i spróbować swoich sił jako samozwańcza "szamanka". Niedawno Tamara wybrała się do dżungli, gdzie okadzała swoje krocze.

Tamara Gonzalez Perea ponad dwa miesiące temu wzbudziła sensację swoim udziałem w programie "Sprawa dla reportera", gdzie grała na bębnie i odpędzała złą energię. Po emisji programu internauci postanowili przyjrzeć się nieco bliżej działalności Tamary w sieci. Okazało się, że sprzedaje wątpliwej jakości czaszki, które mają dbać o dobrą aurę, a także kursy, które mają pomóc odkryć w sobie wewnętrzną boginię.

Reklama

Jakby tego było mało, Tamara nie widzi w swojej działalności nic szkodliwego i dalej handluje, czym popadnie. Niedawno na jej instagramowym koncie pojawiło się dość specyficzne nagranie, na którym pokazuje, jak stoi nad kadzielnicą. Zobaczcie, na co ma jej pomóc tego zabieg.

Tamara Gonzalez Perea okadza swoje krocze

Na najnowszym filmiku opublikowanym przez Tamarę widzimy ją nad kadzielnicą. Była szafiarka stoi nad nią w luźnych szatach. W pewnym momencie z ziemi zaczyna wydobywać się dym, który 32-latka "łapie w ubranie".
Perea postanowiła uświadomić swoich fanów, po co to zrobiła. Okazuje się, że ten szamański rytuał oczyszcza oraz odpędza negatywną energię z naszego pola. Mamy nadzieję, że Tamarze to pomoże.

"Palo santo - jedno ze wspaniałych Świętych Drzew. Jego energia głęboko chroni, oczyszcza, odpędza negatywną energię z naszego pola." - pisze na swoim instagramowym koncie Tamara.

W dalszej części posta Tamara pisze, że kąpiel dymna zalecana jest również tym osobom, które mają koszmary. Niepokojące duchy mają zniknąć, kiedy poczują zapach Palo Santo.

"Co ciekawe, Kąpiel Dymna zalecana jest także dla osób, które mają koszmary. Tutaj wierzy się, że jeśli ktoś ma koszmary, to znaczy, że w nocy niepokoją go złe duchy, a złe duchy nie lubią zapachu Palo Santo." - pisze dalej Tamara.

Niestety pod postem zabrakło komentarzy fanów Tamary. Była blogerka modowa, wyłączyła bowiem możliwość komentowania. Czyżby bała się niepochlebnych słów dotyczących swojej działalności.

Zobacz także:

Tamara Gonzalez Perea ponosi konsekwencje występu w TVP. Wycięli ją z plakatów "Fort Boyard"

"Fort Boyard Polska" z nowym sezonem. Piróg, Gwit, Minge i kto jeszcze?
Macademian Girl została szamanką. W "Sprawie dla reportera" leczyła dźwiękami bębna


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Macademian Girl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama