Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tamara Arciuch zachwycona trzecią ciążą: To jest cud

Spodziewająca się dziecka Tamara Arciuch (41 l.) zapewnia, że jest rozpieszczana zarówno przez członków rodziny, jak i kolegów z pracy. Za sekret swojego promiennego wyglądu uważa zastrzyk energii wywołany przez hormony.

Mimo zaawansowanej ciąży Tamara Arciuch nie rezygnuje z obowiązków zawodowych. Cały czas pracuje na planie dwóch seriali: emitowanego przez TVP2 "M jak miłość" oraz "Drugiej szansy", który można oglądać na antenie stacji TVN. Gwiazda zapowiada jednak, że wkrótce zwolni tempo, jej stan nie pozwoli bowiem na tak intensywną pracę.

Reklama

- Nie da się tego ominąć. Ale dopóki dobrze się czuję i wszyscy o mnie dbają, to po prostu korzystam z tego, ale nie przemęczam się, naprawdę - zapewnia w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Aktorka jest obecnie w 8. miesiącu ciąży. Twierdzi, że czuje się świetnie i jest pod stałą opieką bliskich, a także kolegów z planów seriali. 

- Rozpieszczają wszyscy, rodzina, ludzie w pracy, wszyscy mówią mi same miłe rzeczy, naprawdę, oby ten stan tak trwał jak najdłużej. Proszę mi wierzyć, że to jest cud, który się zdarza i dostajemy jakiś zastrzyk energii, hormonów, tego wszystkiego, co nas uskrzydla i chyba to jest ten sekret - mówi Tamara Arciuch.

Aktorka jest obecnie w trzeciej ciąży, wcześniej urodziła dwóch synów. Ojcem starszego jest były mąż gwiazdy, Bernard Szyc, ojcem młodszego jest jej obecny partner Bartłomiej Kasprzykowski.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tamara Arciuch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje