Reklama
Reklama

Tallia Storm szokuje stylizacją na czerwonym dywanie w Cannes! Sukienka całkowicie prześwitująca, a bielizna?

Tallia Storm postanowiła błysnąć na czerwonym dywanie w Cannes obcisłą kreacją, której materiał był całkowicie prześwitujący. Nawet w newralgicznych miejscach…

Festiwal w Cannes trwa w najlepsze. Codziennie odbywają się premiery czy pokazy prasowe filmów, a także imprezy towarzyszące.

Jak zawsze, gwiazdy dwoją się i troją, by na czerwonym dywanie wyglądać wyjątkowo. Nie zawsze jednak im wychodzi. Miss Francji, Amandine Petit, zaliczyła spektakularną wtopę, odsłaniając bieliznę przed tłumem fotografów.

Cannes 2022: Tallia Storm w całkowicie prześwitującej sukience

19 maja w Cannes odbył się pokaz filmu "Armageddon Time". Zanim wszyscy zasiedli w fotelach, gwiazdy przeszły się przez czerwony dywan, prezentując kreacje od najlepszych projektantów. Wśród nich można było dostrzec piosenkarkę Tallię Storm.

Reklama

Szkotka na tę wyjątkową okazję postanowiła założyć dość kontrowersyjną suknię do samej ziemi. Dlaczego kontrowersyjną? Była ona bowiem wykonana z całkowicie prześwitującego materiału, tzw. siateczki, a zdobiły ją tylko zielone ozdobniki imitujące gałązki sosny.

Można by uznać, że gwiazda wygląda obłędnie, gdyby nie fakt, iż w z daleka sprawiała wrażenie, jakby nie miała na sobie bielizny!

Tallia Storm nie zaryzykowała jednak takiego skandalu i założyła cieliste majtki oraz biustonosz, jednak to widać dopiero przy bliższym przyjrzeniu się. Najwidoczniej jednak właśnie o taki efekt jej chodziło, gdyż teraz wszyscy mówią tylko o niej!

Tallia Storm: kim jest?

Taliia Storm urodziła się w 1998 roku Glasgow. Gwiazda rozpoczęła swoją karierę jeszcze będąc nastolatką. Jeden z magazynów mówił o niej w kontekście "sensacji". Mówi się o niej także, iż jest "wielkim odkryciem Eltona Johna". Oprócz śpiewania, Tallia Storm jest także wziętą influencerką. Jej konto na Instagramie śledzi pół miliona osób.

Jakiś czas temu w polskich mediach głośno było o niej w kontekście jej stroju, który... skopiowała od Dody! Na jednej z imprez branżowych pojawiła się bowiem w kombinezonie, który nasza rodzima gwiazda miała na sobie podczas występu sylwestrowego w Polsacie.

Zobacz także:

Marcin Hakiel boleśnie obnażony przez gwiazdora TVN! U Cichopek wystrzelił już szampan? 

Robert Lewandowski buduje dom pod Zakopanem. "Wprowadzają się za dwa lata"

Weronika Rosati nie wie, jak powiedzieć o tym córeczce! "Musiałam wytłumaczyć, że nie żyje"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tallia Storm | Cannes 2022
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama