Reklama

Reklama

Reklama

Tak wygląda teraz grób Kamila Durczoka. Ktoś położył na nim symboliczny przedmiot

Mija miesiąc od śmierci dziennikarza Kamila Durczoka. Na jego grobie znaleziono symboliczny przedmiot. Kto mógł go tam przynieść?

Śmierć Kamila Durczoka była dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Choć dziennikarz zmagał się z przewlekłą chorobą, to nic nie zapowiadało tak nagłego pogorszenia się stanu jego zdrowia.

Do ostatnich chwil aktywnie działał w mediach społecznościowych. Udzielił obszernego wywiadu, który miał lada moment autoryzować. Jego kalendarz zapełniony był spotkaniami do końca roku. 

Reklama

Symboliczny kwiat na grobie Kamila Durczoka

16 grudnia minie miesiąc od śmierci Kamila Durczoka. Jak donosi "Fakt", ktoś na jego grobie położył ostatnio białą różę. Co miał symbolizować ten kwiat? Tego nie wiadomo.... Być może ktoś z bliskich wciąż nie może pogodzić się z nagłą śmiercią dziennikarza?

Przypomnijmy, że Kamil Durczok trafił do szpitala 15  listopada po południu. Jak informowała placówka, w której się znalazł: "Pacjent został przyjęty wczoraj o godzinie 13.45 na izbę przyjęć, przekazany na oddział chorób wewnętrznych, autoimmunologicznych i metabolicznych, a następnie przekazany na oddział anestezjologii i intensywnej terapii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego SUM w Katowicach".

Niestety stan dziennikarza okazał się bardzo ciężki. Lekarzom nie udało się go uratować. "Pacjent zmarł o godzinie 4.23 16 listopada w wyniku zaostrzenia przewlekłej choroby i zatrzymania krążenia" - poinformował szpital w oficjalnym komunikacie.

Pogrzeb dziennikarza odbył się 19 listopada w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Katowicach-Kostuchnie. Na prośbę rodziny nie uczestniczyły w nim media. Uroczystość miała charakter prywatny.

Zobacz także:

Kamil Durczok: Nieoczekiwani goście na pogrzebie dziennikarza. Zmieniono plan ceremonii!

Kamil Durczok: Wiadomo, gdzie trafi pies dziennikarza! Przyjaciel ujawnia

Kamil Durczok oczerniony w materiale TVN?! Stacja ma problemy. Sprawą zajmie się KRRiT!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kamil Durczok

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy