Reklama
Reklama

Tak wygląda mama Filipa Chajzera. Żona Zygmunta zachwyciła internautów. "Mama jak siostra"

Filip Chajzer wczoraj obchodził 39. urodziny. Z tej okazji pochwalił się zdjęciem z rodzicami. Choć wszyscy znają tatę Filipa, mama przez dłuższy czas pozostawała z boku, z dala od blasku fleszy... Trzeba przyznać, komplementy w kierunku kobiety nie są przypadkiem. Faktycznie prezentuje się niczym siostra prezentera!

Filip Chajzer świętuje. Towarzyszą mu najbliższe osoby

Filip Chajzer ma powody do świętowania. 39. urodziny to wyjątkowe święto i ostatni rok życia przed "zatrważającą" czterdziestką. Na szczęście Filip nie traci pogody ducha: rozpędza się z biznesami gastronomicznymi, a po pracy w TVN znalazł sobie ciepłą i stabilną posadę w radiu.

Z okazji urodzin zdecydował się na świętowanie w najbliższym gronie. Na Instagramie pochwalił się fotografią z rodzicami. Choć jego taty nie trzeba nikomu przedstawiać, w końcu charyzmatyczny Zygmunt Chajzer to gwiazda od dziesięcioleci, mama przez dłuższy czas pozostawała słodką tajemnicą...

Reklama

Filip Chajzer pokazał rodziców. Internauci zachwyceni

"A jak się ma 39 lat to się wygląda tak! Na zdjęciu producenci wykonawczy. Chcieli najlepiej, a wyszło, jak wyszło. Made in późny 1984. Ja przy tej okazji pragnę podziękować szefowi kuchni, a właściwie to każdemu z załogi @orzo_restaurants Wilanów. Do restauracji chodzimy naturalnie na świetne jedzenie, ale trochę też po magię" - pisał prezenter.

Następnie podkreślił, dlaczego tak bardzo docenia urodzinowy wieczór.

"Ta kolacja z rodzicami była magiczna. Dobre miejsca i ludzi trzeba zawsze doceniać i ja doceniam bardzo! Kuchnia, obsługa, nastrój, no lubię się przyczepić, ale nie mam do czego. To są najlepsze 39 urodziny w życiu" - zażartował Filip.

Internauci nie kryją zaskoczenia. Komplementują mamę Filipa Chajzera

Następnie młody Chajzer postanowił złożyć życzenia tym, którzy tak jak on, właśnie świętują:

"Jeśli jest tu ktoś jeszcze z 27 listopada to STO LAT!".

Internauci szybko zauważyli, że mama Filipa prezentuje się wyjątkowo młodo.

"Mama jak siostra! Wszystkiego najlepszego!" - napisała jedna z fanek prezentera.

Zygmunt Chajzer poznał żonę w pracy. Od razu się zakochali?

Zygmunt Chajzer i jego ukochana - Dorota Chajzer są małżeństwem od 1984 roku.

Przed laty mężczyzna prowadził audycję Lato z radiem w Programie Pierwszym. To dzięki pracy udało się poznać miłość swojego życia. Stało się to podczas wyborów miss Lata z Radiem w 1983 roku.

Dorota zgłosiła się do konkursu... Co istotne, zrobiła to pod wpływem głosu Zygmunta, który jakiś czas wcześniej usłyszała w radiu. Zygmunt również wpadł w pułapkę przeznaczenia i momentalnie zwrócił na nią uwagę.

"Liczyła się bardziej osobowość niż uroda. Spotkaliśmy się na korytarzu przed studiem" - komentował w rozmowie z magazynem Show.

Również Dorota wspominała, że uczucie uderzyło ją jak piorun:

"Zobaczyłam Zygmunta przez szybę w studiu radiowym i pomyślałam: ten albo żaden".

Zygmunt Chajzer zdradził przepis na udane małżeństwo

Żona Zygmunta Chajzera zrezygnowała z kariery zawodowej, aby zajmować się dziećmi oraz domem. On wziął na siebie odpowiedzialność za finanse. Układ ten okazał się dla nich świetnym rozwiązaniem.

W rozmowie z Interią Zygmunt wyznał, co jeszcze robią, by cieszyć się udanym związkiem:

"Liczy się umiejętność zaakceptowania odmienności, tolerancja i rzecz niezwykle ważna - poczucie humoru. Jeśli będą nas śmieszyć te same żarty, to mamy bazę na długie lata".

Czytaj też:

Filip Chajzer podarował synowi wyjątkowy prezent urodzinowy. Chłopiec liczył na coś innego?

Filip Chajzer dostanie robotę w TVP? Jego odpowiedź nie pozostawia złudzeń

Chajzer dostał zakaz i z wściekłości aż nie wytrzymał. "Byłoby eko, a tak jest sreko!"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zygmunt Chajzer | Filip Chajzer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy