Reklama
Reklama

Zygmunt Chajzer broni syna jak lew. Nie zostawił na TVN-ie suchej nitki

Filip Chajzer (38 l.) oficjalnie pożegnał się ze stacją TVN. Wiadomo już, że zajmie się prowadzeniem audycji i sond ulicznych w Radiu Zet, a także otworzy swoją pierwszą restaurację. Mimo to na wieści zareagował niezadowolony tata Filipa. Zygmunt Chajzer (69 l.) jest przekonany, że w TVN się dzieje... coś kiepskiego.

Filip Chajzer zrezygnował z pracy w TVN-ie. Skomentował powody decyzji

Filip Chajzer, znany prezenter radiowy i telewizyjny, który największą popularność zawdzięcza programowi "Dzień Dobry TVN", dopiero co ogłosił, że jego praca w radiu Zet została uznana za działalność konkurencyjną i... został zmuszony, by podjąć ważną decyzję.

"Moja sonda z panią opiekującą się mężem chorym na stwardnienie rozsiane, którą mieliście przyjemność oglądać na moich prywatnych socjal mediach oraz planowana jedna w tygodniu audycja w Radiu Zet zostały uznane za działalność konkurencyjną i złamanie zapisów umowy" - napisał w poście.

Reklama

Filip Chajzer chciał uniknąć nerwów. Głos już zabrał Zygmunt Chajzer

Filip dodał też, że to on sam postanowił rozwiązać umowę z TVN-em, pomimo wielu lat wspólnej pracy, które okazały się bardzo ważnym punktem na jego zawodowej drodze.

"Żeby uniknąć niepotrzebnych nikomu nerwów, rozwiązuję właśnie tę umowę sam i na tym kończę przygodę z moją kochaną stacją" - wyznał.

Fani Filipa Chajzera nie kryli zaskoczenia. Wielu z nich już zapowiedziało koniec oglądania stacji. Nie kryją, że stację TVN włączali tylko dla zabawnego i charyzmatycznego dziennikarza. Ponadto komentarza w sprawie nie odmówiło wiele gwiazd, w tym Zygmunt Chajzer, tata Filipa.

"Coś kiepsko z TVN, jeśli przeszkadza im współpraca ze stacją radiową. Najlepsi prowadzący często byli radiowcami! Filip nie przejmuj się, rób swoje, rób to, w czym jesteś najlepszy" - napisał w mediach społecznościowych.

Małgorzata Ohme i Ewa Drzyzga tymi słowami pożegnały Filipa Chajzera

Małgorzata Ohme, telewizyjna partnerka Chajzera w "Dzień Dobry TVN", już pożegnała przyjaciela.

"Byłeś świetnym prowadzącym i świetnym reporterem, a nade wszystko masz w sercu ludzi. Na ulicach, w internetach, w mieście i na wsi - odnajdziesz się wszędzie"

Ewa Drzyzga także zabrała głos... choć na swój sposób, nieco specyficznie:

"Ty i Ludzie - Twój Żywioł".

Filip Chajzer ma jasną wizję przyszłości. Nie tylko radio?

Jak wiadomo, Filip ma przed sobą wiele wyzwań, nie tylko tych związanych z pracą w radiu. Były prezenter TVN otwiera własną restaurację serwującą śniadania przez cały dzień.

"Stało się! Jestem najszczęśliwszy na świecie. Otwieram restaurację ze śniadaniami non stop" - napisał w lipcu na Instagramie, dodając, że nie będą tam sprzedawane żadne trunki.

Filip ma konkretną wizję na biznes, dlatego wielu już dziś wróży mu duży sukces.

"O to to! To będzie MOCKTAIL BAR. Ten trend opanował już NYC, a teraz czas na rewolucję w Polsce, której samozwańczo stanę się twarzą. Dlaczego? Chcę, żeby to miejsce miało najlepszą energię, było wysokowibracyjne".

No cóż, Filip Chajzer w tym roku serwuje fanom masę niespodzianek. Aż trudno wyobrazić sobie, jaki będzie jego następny krok...

Czytaj też:

Rozenek psioczy na zarobki w TVN-ie. Chyba nie wie, czym są małe pieniądze [POMPONIK NA TURNUSIE]

Filip Chajzer chciał się zrelaksować w nowym domu. Nagle doszło do interwencji

Tajemnicza kobieta napisała do Chajzera z nietypową propozycją. Dzień później doszło do spotkania

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Filip Chajzer | Zygmunt Chajzer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy