Reklama

Reklama

Reklama

Tak się wozi Daniel Olbrychski. Luksusowe porsche z szoferem

Daniel Olbrychski (77 l.) i jego ukochana żona, Krystyna Demska-Olbrychska (68 l.) są niemal nierozłączni. Pomimo upływających lat, więź łącząca małżonków wciąż jest bardzo silna. Aktor zawsze może liczyć na wsparcie ze strony swojej drugiej połówki. Ostatnio byli widziani razem na pogrzebie Franciszka Pieczki. Żona podwiozła gwiazdora luksusowym porsche cayenne.

Daniel Olbrychski żegna Franciszka Pieczkę

Daniel Olbrychski w ostatnich dniach z pewnością przechodził trudny okres. Gwiazdor pożegnał swojego kolegę po fachu, Franciszka Pieczkę. Podczas ostatniego pożegnania aktora, Daniel Olbrychski wygłosił przygotowaną na tę okazję przemowę. Przez cały czas towarzyszyła mu żona, Krystyna Demska-Olbrychska. Ukochana Olbrychskiego jest nie tylko jego menadżerką, ale także dba o to, aby wybranek jej serca nie musiał się przemęczać. W związku z tym, to właśnie ona poprowadziła luksusowe porsche cayenne, którym przybyli na pogrzeb śp. Franciszka Pieczki.

Reklama

Na uroczystość przyjechały tłumy ludzi. Zarówno rodzina, przyjaciele, jak i fani talentu artysty pragnęli wspólnie odprowadzić go na miejsce wiecznego spoczynku. Nic więc dziwnego, że w okolicy kościoła w Falenicy nie było miejsc do zaparkowania. Krystyna Demska-Olbrychska to kobieta zaradna i znalazła rozwiązanie tego problemu. Żona Daniela Olbrychskiego wysadziła go przed świątynią, a sama odjechała, aby w większej odległości od kościoła szukać wolnego miejsca. Jej warte ponad 400 tys. złotych porsche cayenne coupe robiło wrażenie wśród krążących w pobliżu osób. Nikt nie mógł oderwać wzroku od luksusowego samochodu.

Tak się wozi Daniel Olbrychski

Gdy msza święta dobiegła końca, żona ponownie podjechała pod kościół i niczym zawodowy szofer zabrała Daniela Olbrychskiego tuż przed bramę oddalonego o ponad dwa kilometry cmentarza w Aleksandrowie. Tam również pojawiły się problemy z parkowaniem. Wszyscy żałobnicy pragnęli zostawić samochód jak najbliżej cmentarza. I tym razem Krystyna Demska-Olbrychska wykazała się sprytem. Zdołała zaparkować zaledwie trzy metry od wejścia na cmentarz. Samochód pozostawiła na pobliskim pasie zieleni i wraz z mężem dołączyła do konduktu żałobnego.

Przez lata kariery Daniel Olbrychski zgromadził pokaźny majątek. Dziś może sobie pozwolić na to, aby otaczać się luksusowymi, pięknymi rzeczami. Bogactwem cieszy się wraz z ukochaną żoną, która od ponad 19 lat wiernie trwa u jego boku. 

Zobacz też:

Jennifer Aniston tyle zarobiła na serialu "Przyjaciele"

Justyna Steczkowska i jej przepiękny dom pod Warszawą – jak mieszka piosenkarka?

Wypadek i covid odcisnęły na nim piętno. Pręgowski myśli już o testamencie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Daniel Olbrychski | Krystyna Demska-Olbrychska

Reklama

Reklama

Reklama