Reklama
Reklama

Tak mieszkają Roxie Węgiel i Kevin Mglej. Królewska sypialnia robi wrażenie

Roksana Węgiel (19 l.) po raz pierwszy zdecydowała się podzielić z fanami zdjęciami wnętrz, w których mieszka. Piosenkarka zaprosiła do domu ekipę „Dzień Dobry TVN” i pochwaliła się imponującym, stumetrowym mieszkaniem. Piosenkarka i jej ukochany żyją w niewyobrażalnych luksusach.

Roksana Węgiel: gdzie mieszka?

Roksana Węgiel pomimo młodego wieku ma na swoim koncie znacznie więcej osiągnięć niż niejedna dojrzała gwiazda. 19-latka miała okazję wystąpić w minionej edycji "Tańca z Gwiazdami", w której zawędrowała aż do finału. W ostatnim odcinku musiała jednak uznać wyższość Anity Sokołowskiej i tym samym pożegnać się z marzeniami o udziale w upragnionej Eurowizji dla dorosłych.

Reklama

Tak mieszkają Roxie Węgiel i Kevin Mglej. Królewska sypialnia robi wrażenie

Roksana Węgiel i Kevin Mglej przez wiele miesięcy planowali ślub. Zakochanym zależało na tym, aby ceremonia miała charakter prywatny i była piękną, romantyczną uroczystością. Ostatecznie wszystko odbyło się tak, jak sobie tego życzyli.

Do niedawna wokalistka unikała dzielenia się informacjami związanymi ze swoim życiem osobistym. Bardzo rzadko i powierzchownie pokazywała zdjęcia wykonane w domu. Teraz najwyraźniej zmieniła zdanie w tej kwestii, bowiem w jej luksusowym apartamencie zjawiła się ekipa "Dzień Dobry TVN". Pokazała, w jakich warunkach żyje z Kevinem.

Gwiazdorska para na co dzień mieszka w liczącym sto metrów kwadratowych apartamencie. Przestronny salon łączy się z kuchnią utrzymaną w ciemnej tonacji, co zdecydowanie ułatwia organizację rodzinnych spotkań. Szarawe szafki mają matowe wykończenie, które idealnie komponuje się z czarnymi urządzeniami oraz blatami. W kuchni naturalnie nie mogło zabraknąć popularnej wśród gwiazd wyspy, która jest bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem do przygotowywania posiłków.

Roksana Węgiel wpuściła telewizję do swojego domu

Całą przestrzeń użytkową zdobią rozmieszczone tu i ówdzie rośliny doniczkowe oraz świeże kwiaty w fantazyjnych wazonach. Salon z kolei to zupełne przeciwieństwo kuchni. W tym miejscu dominują jasne barwy. Umieszczono w nim jasny narożnik, na którym komfortowo można rozkoszować się oglądaniem telewizji oraz słuchaniem muzyki z rozstawionych po obu jego stronach głośników.

Piosenkarka pozwoliła ekipie telewizyjnej zobaczyć każdy zakamarek jej gniazdka. Jak mogliśmy zobaczyć w programie, nawet łazienka została zaplanowana w najdrobniejszych detalach. Biel łączy się tu z różnymi odcieniami szarości, przechodząc stopniowo do czerni. Centralnym punktem pomieszczenia jest pokaźnych rozmiarów wanna z kabiną prysznicową, która chroni łazienkę przed zalaniem. Duże podświetlane lustro pozwala z łatwością przygotować się na wieczorne gale. 

Sypialnia Roxie Węgiel i Kevina Mgleja to iście królewskie pomieszczenie. Do wnętrza prowadzą ogromne, loftowe drzwi, za którymi mieści się wygodne, szerokie łóżko, otoczone nocnymi szafkami. Na ścianach znajdują się półki, na których spoczywają drogocenne nagrody obojga małżonków. Sypialnia jest bezpośrednio połączona z gabinetem producenta, dzięki czemu mąż Węgiel może w dowolnej chwili usiąść do pracy, nawet będąc w domu.

Zobacz też:

Sieć obiegło zdjęcie Roxie Węgiel z wesela. Dokonała zaskakującego wyboru

Roxie Węgiel od dawna wiedziała o związku swojego partnera. Jej reakcja była natychmiastowa

Roxie Węgiel wyznała prawdę ws. swojej kariery. Wcale nie było tak łatwo

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Roksana Węgiel | Kevin Mglej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy