Reklama
Reklama

Tak dziś wygląda Andrzej Gołota. 55-letni bokser pokazał się z żoną na branżowej imprezie

Choć Andrzej Gołota od lat jest już na sportowej emeryturze, wciąż może pochwalić się znakomitą formą. W sieci pojawiło się kilka najnowszych zdjęć polskiego pięściarza. Fani przecierają oczy ze zdumienia i nie mogą uwierzyć, że bokser wciąż wygląda jak za dawnych lat!

Andrzej Gołota - najlepszy Polak w wadze ciężkiej

Andrzej Gołota może się pochwalić jedną z najbardziej spektakularnych karier w historii polskiego sportu. Utalentowany pięściarz zdobył sławę nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie, a największe sukcesy świętował a latach 90-tych. Dzięki walkom z największymi postaciami świata boksu Polak na dobre zapisał się w historii dyscypliny.

Urodzony w Warszawie sportowiec może także pochwalić się wieloma sukcesami w życiu prywatnym Od 1990 roku Gołota jest w szczęśliwym małżeństwie z Mariolą Gołotą. Choć para ma już za sobą ponad 30-letni staż, czuje się ze sobą znakomicie i nie może narzekać na związkową rutynę.

Reklama

Andrzej i Mariola Gołota są razem od ponad 30 lat

Utytułowany bokser od zawsze mógł liczyć na wsparcie swojej małżonki, która nie opuszczała go i cierpliwie trwała przy mężu podczas wzlotów i upadków. Po tym jak Andrzej Gołota zakończył sportową karierę i odwiesił rękawice na kołku, para przeniosła się na stałe do Stanów Zjednoczonych i w Polsce pojawia się niezwykle rzadko.

Jak się okazuje, żona polskiego pięściarza jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i dzięki temu fani mogą od czasu do czasu podejrzeć, jak Andrzej Gołota spędza czas na emeryturze.

Ostatnio czterokrotny mistrz Polski pojawił się wraz z wybranką na uroczystej kolacji zorganizowanej przez międzynarodową federację IBF. Fotografie z tego wyjątkowego wieczoru pojawiły się na instagramowym profilu Marioli Gołoty.

Fani zachwycają się formą Andrzeja Gołoty

Aż trudno uwierzyć, że 55-letni pięściarz wygląda niemal tak samo jak kilkadziesiąt lat temu! Para na wystawnej kolacji bawiła się znakomicie, co widać na zdjęciach opublikowanych w sieci.

Fani od razu ruszyli do komentowania. Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych reakcji.

"Pozdrawiam legendę" - napisał jeden z fanów.

"Widzę radość. Super razem wyglądacie!" - skomentował kolejny.

"Cudownie Was widzieć szkoda, że nie w Warszawie. Wspomnienia wracają" - czytamy pod relacją z wieczoru.

"Andrzej to ma szczęście, mając taką Mariolę" - zachwyca się internauta.

Trzeba przyznać, że Andrzej i Mariola Gołota wyglądają razem wprost znakomicie i przypominają wszystkim, że wiek to tylko liczba!

Zobacz też:

Magda Mołek opowiada o kulisach odejścia z TVN. "Zawsze czułam, że chcę robić coś więcej" 

Roksana Węgiel: "Mavka i strażnicy lasu". Nowy projekt uświadomił gwieździe jej własne błędy

Była prowadząca "Najsłabsze ogniwo" zniknęła z telewizji. Co dziś robi Kazimiera Szczuka?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Gołota
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy