Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Tajemniczy sygnet Machalicy

Piotr Machalica (53 l.) na palcu prawej ręki nosi tajemniczy sygnet kojarzony często z tzw. ideą New Age. Według wielu osób, z aktorem od pewnego dzieje się coś niepokojącego...

Biżuteria, którą nosi pan Piotr to pierścień Atlantów - donosi "Fakt".

"Ma mieć podobno cudowne właściwości. Dzięki błyskotce jego właściciel uodparnia się na stres, ma lepszą intuicję i jest odporny na niewidzialną agresję płynącą od wrogich mu ludzi. Poza tym osoba nosząca ten pierścień nawiązuje z nim niezwykłą więź" - czytamy.

Pierścień ma jednak wyraźną i określoną symbolikę...

"Wiązany jest z tzw. ideą New Age, która zapowiada m.in., że w 2012 roku dobiegnie końca era Ryb, a nastanie era Wodnika. W tym czasie ma dojść do III wojny światowej, spotkania z kosmitami i upadku kościoła katolickiego" - przybliża tabloid.

Reklama

"Wyznawcy New Age jako jedną z praktyk dopuszczają tzw. channeling, czyli przekazy od obcych cywilizacji poprzez osoby będące w transie...".

Znajomi Machalicy twierdzą, że aktor od pewnego czasu zachowuje się bardzo dziwacznie.

Była żona pana Piotra zainteresowania męża skwitowała krótko: "Zachowania, które kwalifikują się do psychiatry, w jego wykonaniu obserwowałam wielokrotnie. Milczałam jednak nawet wobec przyjaciół. To był ogromny błąd".

Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Machalica

Reklama

Reklama

Reklama