Reklama
Reklama

Tabloid potwierdza sensacyjne wieści! Anna Mucha już tego nie ukryje!

Wielkie zmiany w życiu Anny Muchy (40 l.) Aktorka po rozstaniu z ojcem swoich dzieci układa sobie życie u boku aktora Jakuba Wonsa (40 l.). Jedna z gazet dotarła do zaskakujących informacji na temat ich związku...

Rozstanie aktorki z Marcelem Sorą było wielkim zaskoczeniem. Początkowo Mucha zaprzeczała krążącym plotkom i zapewniała, że w jej związku jest wszystko w porządku.

W końcu jednak wydało się, że Anna spotyka się a kolegą z branży. Jakub Wons na tyle ją zauroczył, że gwiazda postanowiła się z nim związać.

Wielu sądziło, że to tylko chwilowe zauroczenie, ale wiele wskazuje na to, że to coś o wiele poważniejszego. 

Jak donosi "Super Express", aktorka  wprowadziła się do nowego ukochanego! 

"Anna Mucha zamieszkała z Jakubem Wonsem kilka miesięcy temu. Dzieci aktorki, 10-letnia Stefania i 7-letni Teodor, dobrze poznały i zaakceptowały jej nowego partnera. 

Reklama

Polubił go też były partner Ani, Marcel Sora. Do tego stopnia, że panowie pracują razem przy spektaklu teatralnym, który produkuje Anna Mucha" - czytamy w tabloidzie.

Okazuje się, że Anka jest także świetną macochą. Jej wybranek też ma już dziecko z inną aktorka...

"Regularnym gościem w domu Ani i Kuby jest teraz jego córeczka ze związku z aktorką Hanną Konarowską. Zosia ma już 10 lat, jest więc dokładnie w tym samym wieku co córka Ani, więc dziewczynki dobrze się dogadują. A Anna Mucha sprawdza się jako macocha" - zapewnia gazeta. 

Myślicie, że Anna i Jakub pójdą o krok dalej i staną na ślubnym kobiercu?  

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mucha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy