Reklama
Reklama

Szokujące wieści o kochance Putina! Zdjęcia willi zwalają z nóg! Nikt nie ma prawa wstępu

Władimir Putin z oczywistych względów stał się w ostatnim roku publicznym wrogiem numer jeden całego cywilizowanego świata. Dyktator niepokoi się o swoje życie, ale równie wielką uwagę poświęca też bezpieczeństwu swojej domniemanej kochanki i ich wspólnych dzieci. Zdjęcia willi, gdzie podobno przebywa Alina Kabajewa, dosłownie zwalają z nóg.

Alina Kabajewa to ulubiona kochanka Putina

Nie jest żadną tajemnicą, że Władimir Putin nigdy nie był wiernym mężem. Według wielu zagranicznych ekspertów i dawnych współpracowników dyktatora jego ulubioną kochanką z czasem stała się Alina Kabajewa, z którą rzekomo Putin ma gromadkę dzieci. Ich liczba i wiek zmienia się w zależności od wersji, a ustalenia prawdy nie ułatwią niedawna śmierć lekarki Kabajewej w tajemniczych okolicznościach. Rosyjscy opozycjoniści i ostatnie pozostałe przy życiu zbuntowane media od dawna informują jednak o tym, jak dyktator rozpieszcza swoją ulubienicę.

Reklama

Władimir Putin zamknął kochankę w rezerwacie?

Według ostatnich doniesień płynących z opozycyjnej Meduzy z powodu wojny Alina Kabajewa musiała porzucić światowe życie i znajdującą się w Szwajcarii willę na nieco mniej luksusowe warunki. W okresie najgorętszych walk Putin miał ją nawet czasowo zamknąć ze sobą w specjalnym bunkrze przeciwatomowym i choć potem nieco poluzował więzy, to nadal woli ją trzymać w odosobnieniu.

Jak podają media, Alina Kabajewa przebywa obecnie w ogromnej willi pośród rosyjskiej dziczy. Willa, w której zamknął ją Putin jest ogromna i niezwykle luksusowa, ale trudno nie traktować jej inaczej jak złotej klatki. Pierwsze zdjęcia tajnej rezydencji prezydenta Rosji opublikował niedawno znany z dziennikarstwa śledczego portal Projekt. Na zdjęciach wykonanych z powietrza widzimy, że olbrzymi kompleks leży nad malowniczym jeziorem w środku Wałdaju.

Putin zakazał wjazdu na terytorium, gdzie leży jego rezydencja

Na temat azylu stworzonego dla kochanki Putina i ich dzieci mówił już wcześniej opozycyjny polityk Aleksiej Nawalny, a lokalizację willi potwierdzają też podobno zdjęcia satelitarne. W najbliższym czasie może być jednak ciężko zdobyć dodatkowe materiały na ten temat. Wszystko dlatego, że Putin w obawie o bezpieczeństwo Kabajewej uczynił z leżących wokół posiadłości terenów rezerwat ścisły.

Według informacji zdobytych przez Meduzę (i potwierdzonych przez "The Moscow Times") wjazd do rezerwatu jest surowo wzbroniony, oficjalnie z powodu "złego stanu środowiska naturalnego". Łatwo się jednak domyślić prawdziwych powodów tej decyzji.

Zobacz też:

Szokujące informacje o Władimirze Putinie. Stan zdrowia dyktatora jest coraz gorszy!

Alina Kabajewa zdradziła historię "wielkiej miłości". Nagranie z kochanką Putina podbija sieć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin | Alina Kabajewa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy