Reklama
Reklama

Dimitri Władimirowicz Kabajew, syn Kabajewej wyśledzony przez dziennikarzy. Czy Putin jest jego biologicznym ojcem?

Dimitri Władimirowicz Kabajew nosi nazwisko matki, jednak jego drugie imię, według rosyjskiej tradycji, oznacza: syn Władimira. Czy Dimitri jest jednym z sekretnych synów rosyjskiego dyktatora, obsesyjnie skrywającego przed światem swoje życie prywatne?

Dimitri Władimirowicz Kabajew liczy sobie obecnie 12 lat i wszyscy zgadzają się co do tego, że może być synem Aliny Kabajewej, rosyjskiej gimnastyczki. Fakt, że nosi jej nazwisko, sugeruje, że nieślubnym. 

Pierwsza rodzina Władimira Putina

Od plotek, jakoby jego biologicznym ojcem był Władimir Putin, aż huczy na Twitterze. Rosyjski dyktator do tej pory był oficjalnie żonaty tylko raz, z Ludmiłą Putiną. Małżeństwo z byłą stewardessą Aerofłotu, zakończyło się rozwodem. Pozwolono jej nawet na zawarcie drugiego małżeństwa. Obecnie, jako żona młodszego o dekadę Artura Oczerietnego, ze zmienionym nazwiskiem, mieszka we Francji. 

Reklama

Z Władimirem dochowali się dwóch córek. Masza w tym roku kończy 38 lat, a Katierina – 37. Rosyjskie służby robią wszystko, by opinia publiczna nie miała żadnych skojarzeń między Putinem a jego córkami. Wprawdzie Rosjanie podejrzewają, że prawdziwe personalnia Maszy brzmią: Maria Woroncowa-Faasen, ale nie wiedzą tego na pewno. 

Jeśli to rzeczywiście córka Putina, to  ukończyła studia w Państwowym Medycznym Centrum Badawczym Endokrynologii i wzięła ślub z niderlandzkim biznesmenem Jorritem Faassenem, a następnie się rozwiodła. Identyfikacja młodszej córki Putina jest dużo łatwiejsza, bo nosi nazwisko po matce.  Katierina Tichonowa w dzieciństwie trenowała gimnastykę, jednak nie zdecydowała się na karierę sportową. Studiowała japonistykę, fizykę oraz matematykę w Petersburgu. Przez jakiś czas była żoną Kiriłła Szamałowa, syna współwłaściciela Rossija Banku, nazywanego "najmłodszym rosyjskim miliarderem". 

Putin i obsesja tajemniczości

Obsesja Putina na punkcie prywatności nie jest trudna do zrozumienia. Władcy Rosji niejednokrotnie kończyli rządy, a przy okazji życie, w sposób nagły i brutalny. Rosyjskiemu prezydentowi udaje się utrzymać w tajemnicy swoje życie prywatne, choć w dobie wszechobecnego internetu  nie jest to ochrona całkowicie szczelna, 

Putin posądzany jest o romans z gimnastyczką Aliną Kabajewą,  chociaż, oczywiście,  żadne z nich nigdy nie potwierdziło tego związku. Media posądzają ich o dochowanie się od dwóch do czterech synów. Początkowo wspominano o dwóch. Starszy ponoć przyszedł na świat w 2015 w szwajcarskiej klinice. Drugi zaś w 2019 roku w Moskwie. 

Z czasem liczba domniemanych dzieci Putina i Kabajewej wzrosła do czworga, z tego dwoje to ponoć bliźnięta. Ostatnio zaś na Twitterze pojawiło się opublikowane przez Jasona Jaya Smarta, korespondenta "Kyiv Post" zdjęcie rzekomo przedstawiające najstarszego syna Putina:

"Dimitri Władimirowicz Kabajew. Jego drugie imię oznacza »syn Władimira«. Rzekomo jest synem Putina. Co myślicie?"

Domniemany syn Putina i Kabajewej

Nad sprawą pochylili się dziennikarze amerykańskiego „Newsweeka”. Ich zdaniem zdjęcie domniemanego syna Putina to fałszywka, w dodatku nie pierwszej świeżości. Ponoć podobne ujęcia tego samego chłopca obiegły media już w 2018 roku. Z kolei rosyjski dziennikarz śledczy Andrej Zakharow twierdzi, że dziecko nie jest synem Putina lecz… księdza:


"W rzeczywistości to syn szefa działu ksiąg liturgicznych wydawnictwa Rosyjskiej Cerkwi Prawosławnej, Iwana Nefiodowa".

To oczywiście nie znaczy, że ksiądz też miał romans z Kabajewą. Nie udowodniono bowiem, że personalia chłopca, podane przez Smarta, mają coś wspólnego z prawdą. Kabajewa, jeśli rzeczywiście jest kochanką Putina, z pewnością nie spotyka się z innymi mężczyznami, Rosyjskie służby szybko by jej wytłumaczyły, że lepiej nie…

Zobacz też:

Putin ściga byłego swojej kochanki. Zazdrosny dyktator znów się kompromituje

Putin otworzył swój bunkier. Donoszą, że już zwozi tam rodzinę i kochankę

Sensacyjne wieści o kochance Władimira Putina! To wszystko zmienia


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin | Alina Kabajewa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy