Reklama
Reklama

Kochanka Putina zdradziła tajemnicę "wielkiej miłości". Nagranie z Aliną Kabajewą podbija sieć

Alina Kabajewa (39 l.) od lat jest uznawana za kochankę Władimira Putina. Choć brakuje bezpośrednich dowodów na jej romans z prezydentem Rosji, pojedyncze drobiazgi zebrane na przestrzeni lat, układają się w spójną całość. Podczas wizyty w telewizyjnym studiu, gimnastyczka olimpijska usłyszała bardzo intymne pytanie. Bez chwili wahania zdecydowała się na nie odpowiedzieć.

Alina Kabajewa: życie prywatne

Alina Kabajewa bardzo rzadko widywana jest publicznie. Nieoficjalna kochanka Władimira Putina ze względów bezpieczeństwa musi wieść życie z dala od blasków fleszy. Jeden z jej ostatnich wywiadów, w którym chętnie odpowiadała na pytania dziennikarzy pochodzi sprzed kilkunastu lat. W 2008 roku Kabajewa uczestniczyła w programie "One Hundred Questions for an Adult" ("Sto pytań dla dorosłych") w ATV. Sprawę po latach postanowił odświeżyć "The Sun".

Reklama

Podczas odcinka, obecne w studiu dzieci zadawały Alinie Kabajewej przeróżne pytania. Gimnastyczka z uśmiechem na ustach odpowiadała na wszystkie. W pewnym momencie nastąpiła dość niezręczna sytuacja, gdy jedna z pociech postanowiła wkroczyć na grunt uczuciowy. Mały chłopiec, który akurat otrzymał dostęp do mikrofonu, wprawił wszystkich w osłupienie bezpardonowym pytaniem.

Dziecko chciało poznać szczegóły życia osobistego Aliny Kabajewej. 24-letnia wówczas gimnastyczka została zapytana o to, czy udało się jej już odnaleźć "swojego idealnego mężczyznę". Reakcja sportsmenki była niesamowita.

Alina Kabajewa pojawiła się w telewizyjnym studiu

Nagranie sprzed lat wzbudziło spore zainteresowanie internautów. Wszyscy zastanawiają się, czy sytuacja została wyreżyserowana, czy też doszło do niej spontanicznie. Na bezceremonialne pytanie chłopca, Alina Kabajewa nieco się zaczerwieniła: "Tak" - odparła chichocząc, gimnastyczka.

Pozostałe dzieci podchwyciły temat i wspólnie zaczęły naciskać na gwiazdę sportu, aby odpowiedziała wprots.

"Powiedziałaś, że masz chłopaka? Dlaczego nie spieszysz się ze ślubem, boisz się szczęścia? Kim on jest?" - dopytywała dziewczynka obecna w studiu.

Alina Kabajewa i tym razem odpowiedziała śmiechem.

"Czasami jestem tak szczęśliwa, że aż się boję. Oczywiście są pewne obawy..." - mówiła gimnastyczka.

Na pytanie o to, kim dokładnie jest jej wybranek, odparła:

"Bardzo dobry człowiek, wielki człowiek, bardzo go kocham" - stwierdziła Alina Kabajewa.

W trakcie pamiętnego wywiadu, słynna gimnastyczka wyznała, że podarowała swojemu mężczyźnie płaszcz z Alaski. Zagraniczne media uważają, że właśnie w tym odzieniu w późniejszym czasie był widywany Władimir Putin.

Alina Kabajewa i Władimir Putin: związek

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że Alina Kabajewa ma z Władimirem Putinem dwójkę nieślubnych dzieci. Para nigdy nie potwierdziła, ani nie zdementowała plotek na temat ich relacji. W mediach regularnie pojawiają się jednak informacje mówiące o tym, że Alina Kabajewa i Władimir Putin mieszkają razem w luksusowej rezydencji na odludziu, która mieści się pośrodku lasu. Według jednej z wersji, kochanka prezydenta Rosji posiada także posiadłość w Soczi, w której ma mieć do swojej dyspozycji aż 75 pokoi.

Zobacz też:

Władimir Putin miał atak! Był bliski udaru. Do prezydenta Rosji pilnie wezwano lekarzy!

Nagła śmierć lekarki kochanki Putina. Zmarła w dniu o wielkiej symbolice

W takich luksusach mieszka kochanka Putina. Alina Kabajewa ma do dyspozycji 75 pokoi!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Alina Kabajewa | Władimir Putin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama