Reklama
Reklama

Szokujące informacje o Władimirze Putinie! Prezydent Rosji "nie chce jeść, nie rusza się z łóżka"

W internecie znów pojawiło się mnóstwo nowych informacji na temat tego, jak czuje się obecnie prezydent Rosji. Według doniesień udostępnionych przez anonimowego eksperta, Władimir Putin został poddany kolejnej terapii onkologicznej, która miała "rozłożyć go na łopatki". Lekarze są jednak bezradni, bowiem były agent KGB ma coraz gorsze wyniki, a dotychczasowe leczenie nie przyniosło rezultatu. Co jeszcze wiadomo o stanie zdrowia dyktatora?

Kolejne plotki na temat stanu zdrowia Władimira Putina

Jak donoszą zagraniczne media, w niedzielę 5 marca Władimir Putin rozpoczął kolejną, specjalnie przygotowaną terapię onkologiczną. Wszystko dlatego, że jego wyniki są ponoć coraz gorsze, nie lepiej jest także z jego stanem psychicznym. Ostatnio, jeden z ukraińskich informatorów, napisał na Telegramie o tym, że prezydent Federacji Rosyjskiej miał wpaść w prawdziwy szał i "wściekł się jak nigdy". Miało to miejsce zaraz po tym, jak dowiedział się, że dziennikarze dotarli do informacji na temat  związku polityka z byłą gimnastyczką Aliną Kabajewą.

Reklama

W sieci burzę wywołały także najnowsze doniesienia o tym, jaki prezent kupił swojej kochance dyktator, a także to, gdzie może się ukrywać. Temat zdrowia byłego agenta KGB jest od wielu miesięcy tematem numer 1 na całym świecie. Na temat tego, co dolega 70-latkowi powstało już wiele plotek i teorii spiskowych.

Dziennikarze prześcigają się w przypisywaniu politykowi kolejnych schorzeń, a niektórzy specjaliści idą jeszcze dalej i sądzą, że Władimir Putin już dawno nie żyje, a jego miejsce zajął... sobowtór! W prasie i internecie pojawiały się także informacje o tajemniczych chorobach, na które miałby cierpieć, jego problemach z poruszaniem się, niedowładzie ręki, czy oczach szaleńca, które sygnalizują, że prezydent Federacji Rosyjskiej "odkleja się od rzeczywistości".

Jakiś czas temu była deputowana do Dumy Rosyjskiej zaskoczyła wszystkich teorią, według której Putin "nie marnuje czasu na kobiety", a jego związek z gimnastyczką Aliną Kabajewą, miał zostać wymyślony przez rosyjską propagandę tylko po to, by zatuszować fakt, że... tak naprawdę dyktator jest homoseksualistą.

Władimir Putin w coraz gorszym stanie?

Teraz z informacji, które pojawiają się w mediach, można wywnioskować, że stan zdrowia Rosjanina z dnia na dzień się pogarsza. Wszystko jest rzekomo spowodowane terapią onkologiczną, którą rozpoczął kilka dni temu, na początku marca. O wszystkim znów poinformował anonimowy informator, funkcjonujący w sieci jako "Generał SVR". To on w połowie ubiegłego miesiąca donosił, że Putin ma coraz gorsze wyniki i w związku z tym jego lekarze postanowili wdrożyć nowy sposób leczenia.

Według niepotwierdzonych, ale wciąż powtarzających się w prasie informacji, Władimir Putin ma cierpieć na raka trzustki i tarczycy, a także na chorobę Parkinsona. Od czasu diagnozy nie opuszcza go także zespół specjalistów, którzy rozlokowani są w pobliżu jego posiadłości. Jak prezydent Federacji Rosyjskiej reaguje na nowe medykamenty? Jak się okazuje - prawdopodobnie nie najlepiej:

"W niedzielę o piątej rano czasu moskiewskiego Putin rozpoczął kolejną terapię. Prezydent nie czuł się najlepiej przez cały dzień i głównie starał się odpoczywać. Początek wiosny będzie trudnym okresem dla Putina. W najbliższych dniach sobowtór prezydenta będzie wykorzystywany do udziału w imprezach masowych i spotkaniach, a z pomocą przyjdzie technologia Deepfake w trybie komunikacji wideo" - informuje na Telegramie Generał SVR.

Z kolei serwis internetowy Radar Online informuje, że terapia "rozłożyła dyktatora na łopatki", w efekcie czego "nie wstaje z łóżka i odmawia przyjmowania posiłków".

Oczywiście oficjalne kanały informacyjne nie potwierdzają tych sensacyjnych doniesień. Trudno więc powiedzieć, na ile rewelacje na temat stanu zdrowia Władimira Putina są wiarygodne.

Zobacz też:

Alina Kabajewa: życie prywatne. Kochanka Putina usłyszała intymne pytanie

Olga Skabiejewa manipuluje sondażem "Rzeczpospolitej". Naczelna propagandystka Kremla oczernia Polaków 

Ivan Komarenko otwiera listę wstydu. Nadaje prosto z Moskwy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Władimir Putin | Alina Kabajewa
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy