Reklama
Reklama

Szelągowska jest gwiazdą TVN, a tu takie słowa. Padła możliwa data transferu

Dorota Szelągowska od wielu sezonów jest związana ze stacją TVN. W przeszłości jednak długo pracowała w TVP, o czym nie wszyscy pamiętają. W obliczu ostatnich doniesień i transferów do mediów publicznych również ona jest wymieniania jako potencjalna kandydatka. W najnowszym wywiadzie zdradziła kiedy jej ewentualne przejście jest możliwe.

Szelągowska dobrze wspomina pracę w TVP

Dorota Szelągowska obecnie znana jest przede wszystkim dzięki programom wnętrzarskim emitowanym w TVN. Nie wszyscy pamiętają, że w swojej medialnej przeszłości zajmowała się czymś zgoła innym. Otóż, stała się znana dzięki "Rowerowi Błażeja", który pod koniec lat 90. Był hitem TVP. Co ciekawe, była też jedną z współprowadzących "Pytania na śniadanie".

Jak się okazuje, okres pracy w Telewizji Publicznej wspomina bardzo dobrze. W rozmowie z Plotkiem wyznała wprost, że praca przy "Rowerze Błażeja" była wręcz fantastyczną przygodą.

Reklama

Szelągowska zdradza, czy chciałaby wrócić do Telewizji Publicznej

Nie da się ukryć, że wokół TVP ostatnio dużo się dzieje, i to nie tylko w sferze programów informacyjnych. Niektóre znane osoby już zdecydowały się wrócić do stacji, jak Maciej Orłoś, inne wciąż się wahają, a jeszcze inne są wymieniane jako potencjalni kandydaci.

Plotek zapytał Dorotę Szelągowską, która obecnie jest gwiazdą TVN, czy rozważa powrót na Woronicza. Okazuje się, że w tym momencie ma zbyt wiele zajęć na głowie, ale... podała przybliżoną datę, kiedy potencjalny pracodawca z TVP mógłby się ubiegać o jej angaż.

Na ten moment wstrzymuje ją nie tylko kontrakt z TVN-em, ale także wciąż niepewna sytuacja w mediach publicznych.

"Stacja się zupełnie zmieniła, ale ja jeszcze nie wiem, jaka będzie ta stacja. (...) Ja chcę zobaczyć, jak ta telewizja się będzie rozwijać. Bardzo prosto jest robić czystki, prosto jest mówić, że teraz będzie super. Ja jeszcze nie wiem, jak będzie. Ja bym chciała niezależne telewizje, takie, które mają niezależnych dziennikarzy, które nie boją się dotykać afer, nie boją się punktować hipokryzji, więc zobaczymy. Na razie też nie narzekam na brak propozycji, więc myślę, że gdybym w tym momencie dostała skądkolwiek propozycję, musiałabym odmówić. Chyba że to będzie po 2025 roku" - wyznała.

Zobacz też:

Szelągowska wyznała prawdę o zdrowiu mamy. "Nigdy nie będzie do końca w porządku"

Zamieniła luksusowy apartament na stare mieszkanie. Ubolewa nad metrażem

Katarzyna Cichopek w szlafroku i bamboszach mknie do samochodu. Stylowa?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy