Reklama
Reklama

Szelągowska wyznała prawdę o zdrowiu mamy. "Nigdy nie będzie do końca w porządku"

Dorota Szelągowska (43 l.) nie robi tajemnicy ze stanu zdrowia swojej mamy. Pisarka Katarzyna Grochola (66 l.) zmaga się z poważną chorobą po raz drugi w życiu. Córka wspiera ją ze wszystkich sił. Ubiegłoroczne święta spędziły razem w Hiszpanii. Jak jednak wyznaje gorzko Szelągowska „nigdy nie będzie do końca w porządku”.

W grudniu minął rok, odkąd u Katarzyny Grocholi wykryto poważną chorobę. Decyzja o operacji zapadła błyskawicznie. Jak dała do zrozumienia we wpisie na Instagramie córka pisarki, Dorota Szelągowska, diagnoza była ogromnym szokiem:

„Za kilka godzin operacja. Powiedziała, że wszystko będzie dobrze.  Byłam wczoraj z Marią u notariusza. Matka chce pozałatwiać jakieś sprawy, a ja w sobotę jadę do Hiszpanii na trzy tygodnie”. 

Reklama

Dorota Szelągowska i Katarzyna Grochola: wspólne święta w Hiszpanii

Szelągowska od pewnego czasu dzieli życie między Polskę i Hiszpanię, gdzie kupiła dom. Właśnie tam zaprosiła mamę na święta. Jak ujawniła, marząc o prawdziwie polskich świętach i w obawie o zaopatrzenie w hiszpańskich sklepach, wiele produktów żywnościowych zabrały ze sobą. Część zaś wyekspediowały zawczasu.

Szelągowska i Grochola przekomarzają się na Instagramie

Podczas świąt doszło zresztą do zabawnej sytuacji. Szelągowska zamieściła na Instagramie zdjęcie  mamy, przegryzającej z filozoficzną miną słone paluszki, opatrzone komentarzem:

"Założyłam moje najładniejsze spodnie i myślałam, że moja córka to zauważy" - powiedziała mama zza stołu z wyraźną pretensją, czyli święta, święta i po świętach". 

Wspomnianych spodni zresztą nikt nie zauważył, bo kadr, który wybrała Szelągowska, całkowicie to wykluczał. Grochola wyjaśniła to w komentarzu zamieszczonym pod postem Doroty:

„Nieprawda!!! I to nie jest dobre zdjęcie!!! Love córko!!!”

Z tej wymiany uwag można wywnioskować, że humory obu paniom dopisują. Na szczęście, jak wyznała Szelągowska w rozmowie z „Faktem” są ku temu podstawy. Specjalistka od remontów zapewnia, że stan zdrowia mamy nastraja optymistycznie:

"Jest po ciężkich dwóch operacjach. Myślę, że czuje się całkiem nieźle. Natomiast trzeba pamiętać o tym, że już nigdy nie będzie do końca w porządku. Bardzo się cieszę, że spędziłyśmy razem wigilię i miałyśmy wspólny, fajny czas”. 

Zobacz też:

Szelągowska dołożyła do pieca wyznaniem o kompleksach. Nareszcie wyszła prawda o jej wykształceniu.

Dorota Szelągowska będzie zaskoczona. Ekspert bez ogródek ocenił jej nowy dom

Czy Katarzyna Grochola jest w konflikcie z córką?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska | Katarzyna Grochola
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy