Reklama
Reklama

Szczegóły nowego związku Manowskiej! Zaczęło się to dużo wcześniej

Właśnie wyciekł nowe szczegółu związku Marty Manowskiej i Roberta Bodziannego. Okazuje się, że para podróżowała wspólnie już dużo wcześniej!

Wiadomość o nowym związku Marty Manowskiej w mediach pojawiła się stosunkowo niedawno. Relacja prezenterki wyciekła poprzez media społecznościowe, gdzie publikowała wiele fotografii z wyjazdów. Ciekawskim oczom użytkowników nie uszedł fakt, że podobne zdjęcia z tych samym miejsc publikuje Robert Bodzianny, brat Pawła Bodziannego uczestnika programu "Rolnik szuka żony".

Szczegóły związku Manowskiej. Zaczął się dużo wcześniej!

Choć para jak na razie nie potwierdziła związku, nie zaprzestała publikowania nowych zdjęć. Obecnie oboje przebywają w Meksyku, gdzie cieszą się piękną pogodą i rajskimi plażami. Jednak wszystko wskazuje na to, że ich relacja zaczęła się już sporo wcześniej.

Portal SuperExpress podaje, że Manowska już jesienią ubiegłego roku wyznała do mediów, że jest szczęśliwe zakochana. Nie zdradziła bowiem, kim jest wybranek.

Reklama

To jednak nie koniec. Marta Manowska wielokrotnie mówiła, że jej największą pasją są podróże. Dokładnie to samo zainteresowanie ma Robert, który jeszcze przed pandemią chciał udać się na wycieczkę dookoła świata.

A gdy przyjrzymy się uważnie wszystkim zdjęciom publikowanych na Instagramie, zauważamy, że prawdopodobnie poprzedni wyjazd do Grecji również spędzili razem.

Zobacz też:

Manowska potwierdza plotki! Jest z bratem rolnika

Marta Manowska i Robert Bodzianny. Ojciec wyjawił, co ich łączy

Królowe życia: Edzia. Kim jest przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marta Manowska | Robert Bodzianny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy