Reklama
Reklama

Szapołowska też to zrobiła... Nie do wiary, czym się zajmowała, siedząc za kierownicą samochodu!

Grażyna Szapołowska (69 l.) to jedna z najbardziej znanych gwiazd w Polsce. Aktorka słynie z tego, że chętnie dzieli się z fanami swoimi prywatnymi zdjęciami oraz nagraniami. Niedawno postanowiła nagrać filmik podczas jazdy samochodem. Aktywistka Maja Staśko bardzo szybko zareagowała na to wykroczenie.

Grażyna Szapołowska - kariera

Grażyna Szapołowska sympatię i uznanie fanów zyskała dzięki rolom w filmach: "Pan Tadeusz", "Wielki Szu" czy "Krótkim filmie o miłości". Gwiazda występowała też na scenie jako interpretatorka piosenki aktorskiej. Szapołowska śpiewa sopranem. W 2008 roku uczestniczyła w show Polsatu "Jak oni śpiewają".

Grażyna Szapołowska korzysta z telefonu podczas prowadzenia samochodu

Grażyna Szapołowska jakiś czas temu postanowiła pochwalić się w sieci dość niefrasobliwą jazdą. Aktorka na nagraniu, które udostępniła w swoich social mediach, prowadzi samochód i jednocześnie nagrywa filmik.

Reklama

Czytaj także: Nagrywała się podczas jazdy samochodem, nagle wrzasnęła: "Przejechałam psa! K***a przejechałam psa!"

Popularna aktorka ten dość dziwny film podpisała "Życie dla życia". Jak się można było spodziewać, publikacja nie spotkała się aprobatą fanów. Spora część fanów potępiła zachowanie gwiazdy. Większość była wręcz oburzona zwracając uwagę na niebezpieczeństwo, jakie stwarza na drodze aktorka:

"Serio? Czy może "Za chwilę mogę kogoś przejechać, ale mam to głęboko, za to wrzucę reklamkę"? Gratuluję wyczucia"

"Wstyd. Jak można chwalić się tak nieodpowiedzialnym zachowaniem?"

Maja Staśko komentuje zachowanie Grażyny Szapołowskiej

Maja Staśko jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych aktywistek w Polsce. 32-latka postanowiła zabrać głos w sprawie brawurowej jazdy Grażyny Szapołowskiej. Na swoim InstaStories Staśko opublikowała nagranie, któym gwiazda podzieliła się w sieci oraz swój komentarz. Napisała w nim, że zachowanie aktorki jest niebezpiecznie nie tylko dla ludzi, ale również zwierząt. Na koniec poprosiła, aby aktorka więcej tak nie robiła.

"@grazyna_szapolowska nagrywanie w trakcie prowadzenia pojazdu jest zagrożeniem dla życia ludzi i zwierząt, a także normalizuje patologiczne zachowania na drodze. Proszę tak nie robić" - napisała Maja.

Jaka kara grozi Grażynie Szapołowskiej?

Okazuje się, że korzystanie z telefonu w samochodzie to nie tylko mandat, ale również punkty karne. Osoba łamiąca prawo może otrzymać mandat w wysokości 500 złotych, a także "zgarnąć" 12 punktów karnych.

Zobacz też:

Grażyna Szapołowska drwi z innych aktorów. Może być z tego niezła afera!

Grażyna Szapołowska mieszka w pięknym domu otoczonym ogrodem. Dominuje w nim elegancja

Grażyna Szapołowska: Starzejemy się, ale nasze serce jest cały czas otwarte

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Maja Staśko | Grażyna Szapołowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy