Reklama
Reklama

Grażyna Szapołowska mieszka w pięknym domu otoczonym ogrodem. Dominuje w nim elegancja

Grażyna Szapołowska (68 l.) to jedna z największych gwiazd polskiego teatru i kina. Aktorka uwielbia kontakt z fanami przez swoje social media, na których co jakiś czas uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje, jak wygląda jej prywatność. Pełna wdzięku i uroku gwiazda mieszka w imponującym domu z ogrodem, który dzieli z ukochanymi pupilami.

Dom Grażyny Szapołowskiej - klasyczna elegancja

Niekwestionowana ikona polskiego aktorstwa Grażyna Szapołowska co jakiś czas pokazuje na swoim Instagramie fragment swojej codzienności. Gwiazda mieszka w pięknym domu otoczonym ogrodem pełnym drzew, krzewów i egzotycznych kwiatów. Przestrzeń wokół domu jest dla Pani Grażyny niezwykle istotna, gdyż jej dom zamieszkują także zwierzęta. Aktorka jest właścicielką owczarka niemieckiego, yorka, kota, a także dużej papugi!

Dom Grażyny Szapołowskiej urządzony jest w klasycznym stylu. Pełen jest drewnianych mebli, eleganckich foteli obitych tkaniną, obrazów w imponujących złotych ramach. Duży salon wsparty kolumnami jest pełen donic z kwiatami, a uwagę przyciąga fortepian wykonany z ciemnego drewna. W domu aktorki nie brakuje złotych elementów dekoracji, świeżych kwiatów w wazonie czy perskich dywanów.

Reklama

Gustowny dom Grażyny Szapołowskiej otoczony jest pięknym ogrodem. Gwiazda pochwaliła się swoją egzotyczną rośliną daturą, która imponująco prezentuje się na tarasie. Teren wokół domu pełen jest drzew, przez co posiadłość wygląda jakby znajdowała się w środku lasu. Zielony, równo przystrzyżony trawnik jest ulubionym miejscem zabaw czworonożnych przyjaciół aktorki.

Szczególnym zainteresowaniem wśród fanów Grażyny Szapołowskiej cieszy się jej wielka papuga imieniem Rambo. Aktorka często publikuje filmiki z udziałem ptaka, który swobodnie chodzi po domu lub wsłuchuje się w muzykę Franka Sinatry. Zatem w eleganckiej posiadłości Grażyny Szapołowskiej na warszawskim Aninie nie zabrakło miejsca na piękną klatkę papugi, która umiejscowiona została w centrum salonu. 

Grażyna Szapołowska - ikona polskiej sceny

Debiut aktorski Grażyny Szapołowskiej miał miejsce już w 1972 roku w Teatrze Dolnośląskim w Jeleniej Górze. Od tego czasu gwiazda nie opuszcza desek teatru. W latach 1977-1984 oraz 2004-2011 była aktorką Teatru Narodowego w Warszawie. Ogromny sukces odniosła także na dużym ekranie. Publiczność doceniła ją za rolę w filmie "Lata dwudzieste... lata trzydzieste...", który cieszył się oszałamiającą popularnością. Odtąd Grażyna Szapołowska gra w najlepszych produkcjach i najlepszych teatrach w całej Polsce, ciesząc się uznaniem krytyków i podziwem swoich fanów. 

Zobacz też:

Grażyna Szapołowska pokazała się w kostiumie kąpielowym

Grażyna Szapołowska pozuje w bikini

Grażyna Szapołowska już się nie kąpie nago w miejscach publicznych. Dlaczego?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Szapołowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy