Reklama
Reklama

Synek Krzysztofa Ibisza skończył 3 miesiące. Tata pochwalił się zdjęciami

Krzysztof Ibisz (57 l.) raczej niechętnie dzieli się prywatnością. Tym większe wrażenie udało mu się wywołać wczoraj, gdy na Instagramie opublikował najnowsze zdjęcia synka. Borys ma już 3 miesiące, a prezenter, póki co, nie uległ panującej wśród celebrytów modzie na pokazywanie dziecka od tyłu.

Krzysztof Ibisz nie zawsze uchodził za osobę, strzegącą  prywatności. Jego dwa poprzednie małżeństwa: z Anną Zejdler Anną Nowak były dość medialne i skończyły się rozwodami. Być może prezenter wyciągnął wnioski, bo ze swoim najnowszym związkiem, z uczestniczką 2. edycji „Top Model” Joanną Kudzbalską zupełnie się nie afiszował. Do tego stopnia, że wszyscy osłupieli, gdy ich ślub wyszedł na jaw.

Reklama

Trzecie małżeństwo Krzysztofa Ibisza

Ceremonia odbyła się 14 sierpnia 2021 roku i wiedzieli o niej tylko najbliżsi. Inna sprawa, że panującą wówczas pandemia sprzyjała dyskrecji, więc Ibisz i jego żona mieli odrobinę ułatwioną sytuację. Żona prezentera, która po ślubie przyjęła jego nazwisko, karierę w show biznesie zaczynała od modelingu, ale szybko się nim rozczarowała. Po przygodzie z "Top Model" wróciła na studia medyczne, a obecnie pracuje w Centrum Medycyny Zintegrowanej. 

Ciążę Ibiszów też udało się utrzymać w sekrecie, aż brzuszka nie dało się już zamaskować. Kiedy podzielili się radosną wiadomością do porodu zostało ledwo parę tygodni. Prezenter, chociaż jest to dla niego trzecie doświadczenie rodzicielskie, wydaje się bardzo podekscytowany perspektywą ojcostwa. Jak ujawnił na Instagramie, bardzo zaangażował się w przygotowania i z przejęciem towarzyszył żonie w szkole rodzenia

Krzysztof Ibisz chwali się synkiem

Mały Borys przyszedł na świat 18 września, tuż przed 4 odcinkiem 13. sezonu „Tańca z gwiazdami”. Właśnie skończył 3 miesiące i z tej okazji dumny tata pochwalił się najnowszymi zdjęciami malucha. Można z nich wywnioskować, że zdążył już się blisko zaprzyjaźnić z bulterierem taty imieniem Nicpoń. Pod zdjęciami pojawiły się pełne życzliwości komentarze:

"Ale słodziaki wszystkie chłopaki",

"Ślicznie wyglądacie. Dzidziuś jaki już duży" - piszą internauci. Fani Ibisza już wkrótce będą mieli kolejną okazję, by oglądać go w ważnej roli. Prezenter od lat związany z Polsatem został wybrany na jednego z prowadzących Sylwestrowej Mocy przebojów.

Zobacz też:

Krzysztof Ibisz z młodszą o 27 lat żoną! Jeszcze niedawno była w ciąży, a teraz...

Krzysztof Ibisz zdradza tajniki teleturniejów! "Przekazuję tylko dobre wiadomości"

Krzysztof Ibisz pochwalił się zdjęciem z porodówki. Tak nazwał syna!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ibisz | Joanna Ibisz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy