Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Syn Zenona Martyniuka odwołał rozwód?!

Wiele wskazuje na to, że do rozwodu Daniela i Eweliny, przynajmniej na razie, jednak nie dojdzie.

Huczny ślub syna gwiazdora disco polo odbył się jesienią ubiegłego roku. Daniel i jego ukochana oczekiwali wówczas dziecka.

Reklama

Niestety, już kilka miesięcy po ceremonii w mediach zaczęły pojawiać się niepokojące informacje na temat relacji małżonków.

Na początku roku wybuchł skandal, o którym głośno było w całym kraju. Media donosiły, że między Danielem a jego ciężarną wówczas żoną doszło do poważnej kłótni, która skończyła się interwencją policji.

Wtedy wyszło też na jaw, że małżonkowie nie mieszkają razem, a Daniel ma niezbyt miłe relacje z teściową.

W lutym para została rodzicami, co na chwilę miało polepszyć ich relacje. Niedawno jednak znów pojawiły się pogłoski, że syn "króla disco polo" wcale nie jest szczęśliwy w małżeństwie i chce rozwodu.

Czyżby wszystko przemyślał i wycofał się z tego pomysłu? Jak dowiedział się "Fakt", do sądu dotąd nie wpłynęły papiery rozwodowe.

"Nie ma zarejestrowanej sprawy o rozwód ze wskazanymi stronami" - powiedziała tabloidowi rzeczniczka sądu w Białymstoku. 

Co więcej, ponoć syn Zenona ma nadzieję, że jednak uda im się stworzyć szczęśliwą rodzinę.

"Daniel nie chce na razie rozwodu, bo wierzy, że ich rodzinę można uratować. A nawet jeśli to się nie uda, woli, by to Ewelina złożyła pozew" - powiedziała tabloidowi osoba z jego otoczenia.

Myślicie, że ten związek ma szansę na przetrwanie?

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Dowiedz się więcej na temat: Zenon Martyniuk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje