Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Syn Małgorzaty Rozenek wziął udział w Paradzie Równości. Teraz tłumaczy się ze swojej orientacji

Małgorzata Rozenek-Majdan w miniony weekend zabrała swoich synów na paradę równości, która odbywała się w Warszawie. Rodzinka zaopatrzyła się w tęczowe akcesoria i wybrała się na spacer ku równości. Teraz fani dopytują, jakiej orientacji jest syn Małgorzaty. Wszystko przez drobny szczegół...

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się ze swoimi synami na paradę równości. Cały marsz dokładnie zrelacjonowała na Instagramie. Nie zapomniała również o tęczowych dodatkach. Na paradzie równości obecny był również najstarszy syn celebrytki Stanisław. 

Chłopak na swój instagramowy profil także wrzucił relację z obchodów. Na fotce nie zabrakło również tęczowej parasolki, co zmyliło nieco internautów.

Syn Małgorzaty Rozenek-Majdan od razu zaczął się tłumaczyć. Wyznał, że tylko wspiera paradę równości, a tak naprawdę jest hetero. 

Reklama

Nawet gdyby sytuacja miała się inaczej, "Perfekcyjna pani domu" zapewne nie miałaby z tym problemu. Małgosia od zawsze bowiem wpaja swoim synom, że w życiu nie ma ograniczeń.

Celebrytka wspiera również pasje swoich synów! Jej najstarszy syn jakiś czas temu pochwalił się własnoręcznie uszytą marynarką, którą sprezentował mamie na urodziny. 

To z pewnością podoba się jego sławnej mamie, która może liczyć na oryginalne projekty, stworzone specjalnie dla niej!

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje