Reklama
Reklama

Syn Krawczyka dostał nowe mieszkanie i... zapomniał o ukochanej. Kasia potwierdziła krążące o nim plotki

Krzysztof Igor Krawczyk jakiś czas temu przestał być bezdomnym. Najpierw pomocną dłoń wyciągnęła ukochana Katarzyna, która ugościła go u siebie. Jej mama jednak nie była w stanie dłużej tolerować "zięcia" pod jednym dachem i kazał mu się wyprowadzić. Dzięki przyjaciołom ojca udało mu się otrzymać mieszkanie komunalne. Niespodziewanie jednak , gdy wprowadził się do nowego lokum, zapomniał o partnerce. "Nie z nim żadnego kontaktu" - żali się "Twojemu Imperium" Katarzyna.

O synu Krzysztofa Krawczyka (sprawdź!) zrobiło się głośno po śmierci słynnego ojca. Wtedy to okazało się, że Krawczyk junior ma poważne problemy ze zdrowiem i mieszka kątem u wujostwa. Tam jednak nie było mowy o rodzinnej atmosferze.

"Pamiętam sytuację, gdy leżałem na podłodze i widziałem tylko sufit, a on mnie kopał i bardzo dotkliwie okładał pięściami" - opowiadał o swoim kuzynie, z którym dzielił mieszkanie.

Po śmierci wuja junior musiał się wyprowadzić, bo było jeszcze gorzej. Zaczął się tułać...

Reklama

Potem szansą dla niego mógł okazać się milionowy spadek po ojcu, ale ten - według ostatecznej wersji testamentu zmienionej tuż przed śmiercią - w całości przypadł Ewie Krawczyk, wdowie po piosenkarzu.

Ta dość szybko dała do zrozumienia pasierbowi, by "nie liczył na żadne miliony, bo ich nie ma". Od roku toczy się więc sądowa batalia o pieniądze Krawczyka. 

Syn Krawczyka: Czarne chmury nad jego związkiem

W tych trudnych chwilach wsparcie juniorowi okazali przyjaciele ojca - Krzysztof Cwynar i Marian Lichtman. Pomocną dłoń wyciągnęła także Katarzyna, z którą młody spotykał się od pewnego czasu. Poznali się w Stowarzyszeniu Studio Integracji, działającym w łódzkim Domu Kultury.

Junior zamieszkał u ukochanej, ale nie trwało to długo, bo Kasia mieszkała z mamą, którą w pewnym momencie zażądała, by "zięć" się wyprowadził. 

Mówiło się, że to z powodu jego wybuchowego charakteru, co potęgują ataki epilepsji. 

Dzieki Cwynarowi i Lichtmanowi udało się załatwić dla juniora mieszkanie komunalne, wiec nie był skazany na bezdomność. 

Niespodziewanie jednak, gdy wprowadził się do nowego lokum, zapomniał o swojej partnerce. Ta nie kryje rozgoryczenia...

"Katarzyna sądziła, że bez dodatkowego stresu związanego z życiem  w ciasnym mieszkaniu z jej bliskimi, otworzą kolejny rozdział w ich relacji. Tak się jednak nie stało" - donosi "Twoje Imperium". 

Katarzyna wyjawiła w tygodniku, że ukochany zerwał z nią kontakt. 

"Z Krzysztofem nie mam już kontaktu. Widujemy się tylko na próbach u Krzysztofa Cwynara" - żali się Katarzyna Filipiak. 

Zobacz też:

Puste koperty na weselu. Janachowska znalazła świetne rozwiązanie!

Putina w Teheranie zastąpił sobowtór? Tak twierdzi szef ukraińskiego wywiadu

"Po co takie oszustwo?". Magda Gessler majstrowała przy zdjęciach?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Krawczyk | Krzysztof Igor Krawczyk | Ewa Krawczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy