Reklama
Reklama

Syn Kayah spędził wigilię w domu „macochy”. A ona... zaskakujące, z kim pozuje przy choince!

W święta Joanna Przetakiewicz pokazała fotkę z bliskimi. Wśród osób zaproszonych na wigilię znalazł się również syn jej męża, Roch Rooyens. Jego mamie, Kayah, pomimo iż nie zjedli razem kolacji wigilijnej, też jednak raczej nie doskwierała samotność…

Joanna Przetakiewicz i Kayah: Jakie mają relacje obecna i była żona Rinke Rooyensa?

W świecie celebrytów nie brak rodzin patchworkowych, jednak nie wszystkie potrafią żyć ze sobą w zgodzie. Są jednak wyjątki od reguły. Niedawno Monika Mrozowska chwaliła się, że przyjaźni się z obecną żoną swojego byłego męża. Podobną relację mają również Kayah oraz Joanna Przetakiewicz.

Właścicielka La Manii półtora roku temu wyszła za mąż za byłego męża Kayah, Rinke Rooyensa, jednak do matki jego syna nie żywi urazy. Wręcz przeciwnie! Piosenkarka została zaproszona nawet na ślub swojego byłego męża z Joanną Przetakiewicz, który odbył się na jednej z greckich wysp. Była także obecna na jej urodzinach, które zawsze wyprawiane są z wielkim hukiem.

Reklama

Syn Kayah na wigilii u Joanny Przetakiewicz. Tak dziś wygląda Roch Rooyens

Jak się jednak okazuje, wigilię wolała spędzić jednak w innym gronie. Na fotce, którą zamieściła Joanna Przetakiewicz tuż po kolacji wigilijnej, nie widzimy bowiem Kayah. Za to możemy dostrzec syna wokalistki i Rinke Rooyensa, Rocha Rooyensa. 24-letni dziś mężczyzna w niczym nie przypomina już chłopca z długimi włosami, którego pamiętamy ze zdjęć z przeszłości. Dziś ma krótkie włosy, a także delikatny zarost. Roch póki co nie zdecydował się na karierę w show-biznesie. Prowadzi jednak otwarte konto na Instagramie, dzięki czemu można być na bieżąco z tym, co się u niego dzieje.

Na kolacji wigilijnej u Joanny Przetakiewicz nie zabrakło także jej synów oraz ich partnerek. Na zdjęciu pozuje także mama projektantki, tuż obok niej oraz Rinke Rooyensa. Widzimy również Aldonę Wejchert, z którą Joanna Przetakiewicz przyjaźni się od lat.

Co ciekawe, Kayah również miała ciekawe towarzystwo podczas wigilii. Nie zdradziła wprawdzie, z kim dokładnie ją spędza, za to przy choince sfotografowała się razem z... pupilem! "Życzę Wam tego wszystkiego czego sami dla siebie chcecie. I tego, byście zawsze wiedzieli co dla Was najlepsze, byście zawsze mieli czas na refleksję dokąd zmierzacie i czego pragniecie. Ściskam Was świątecznie i wysyłam mnóstwo miłości" - napisała w opisie do fotki.

Zobacz też:

Kayah znów zignorowana przez fotoreporterów

Przetakiewicz musiała przełknąć gorzką pigułkę. Straciła miliony

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kayah | Joanna Przetakiewicz | Rinke Rooyens
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy