Sykut-Jeżyna nie kryje radości. Spełniła dwa wielkie marzenia
Paulina Sykut-Jeżyna z Polsatem jest związana od około dwóch dekad. To właśnie w tej stacji spełniły się jej zawodowe marzenia, o których opowiedziała w wywiadzie dla Newserii Lifestyle. Dała jasno do zrozumienia, że w każdej z powierzonych jej ról czuje się znakomicie.
Materiał zawiera linki partnerów reklamowych
Już w najbliższą niedzielę o 19:55 będzie miał premierę pierwszy odcinek najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Do walki o Kryształową Kulę stanie tym razem 11 uczestników: Aleksander Sikora, Maurycy Popiel, Tomasz Karolak, Marcin Rogacewicz, Mikołaj "Bagi" Bagiński, Maja Bohosiewicz, Ewa Minge, Katarzyna Zillman, Wiktoria Gorodecka, Barbara Bursztynowicz i Lanberry.
Prowadzący hitowego show Polsatu pozostali niezmienni. Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz znają ten format od podszewki i doskonale rozumieją się na wizji.
W rozmowie z Newserią Lifestyle prezenterka zdradziła, że nie może się już doczekać startu programu.
"Bardzo się cieszę na kolejny sezon "Tańca z gwiazdami" i też nie mogę się już doczekać tej energii, która nam towarzyszy w studiu. To jest coś, czego do końca nie da się opowiedzieć, to trzeba po prostu poczuć, będąc w naszej sytuacji. Mnie to bardzo nakręca. Kiedy rozmawiam z parami, to też chcę wejść w ich świat i też korzystam z ich energii. Dla mnie to jest w ogóle niesamowite" - wyznała.
Paulina Sykut-Jeżyna już dawno udowodniła, jak wszechstronną osobą jest. Oprócz "Tańca z gwiazdami", prezentuje także pogodę oraz jest współprowadzącą "halo tu polsat". Od tego sezonu towarzyszy jej nie Krzysztof Ibisz, a Tomasz Wolny.
Jak się okazuje, każdy z tych programów jest dla niej spełnieniem marzeń.
"Zawsze marzyłam o tym, żeby prowadzić program śniadaniowy i przepięknie się te marzenia spełniają, a "Taniec z gwiazdami" to też spełnienie marzeń i zupełnie inna energia, galowa, wieczorowa, ale też są ludzie, z którymi rozmawiam, i to łączy te dwa programy. I to jest wspaniałe" - powiedziała Newserii.
Dodała także, że zupełnie nie przeszkadza jej fakt, iż do "halo tu polsat" musi bardzo wcześnie wstawać. Wręcz przeciwnie. "Ja lubię wcześnie wstać, spojrzeć w niebo, to mnie dobrze nastraja i mam coś takiego w sobie, co pomaga mi pozytywnie zacząć dzień. Nie muszę specjalnie się mobilizować, lubię ruch, lubię poranną energię i to mi pasuje w porannym programie" - wyjaśniła.
Oglądaj "Taniec z gwiazdami" w Polsat Box Go.
Zobacz też:
Materiał zawierał linki partnerów reklamowych