Reklama
Reklama

Sykut-Jeżyna i Janachowska zachwyciły sukniami na Halloween! Wyglądają jak księżniczki z bajki

Izabela Janachowska i Paulina Sykut-Jeżyna jak co tydzień stanęły do pojedynku o najbardziej zmysłowe i kobiece stylizacje na antenie "Tańca z Gwiazdami". Z okazji Halloween wybrały balowe suknie w kolorze różowym oraz złotym - takim, jak w kultowej bajce o "Pięknej i Bestii". Która wypadła waszym zdaniem lepiej?

Trzynasta edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" właśnie dobiegła końca. Do ścisłego finału udało się dotrzeć jedynie Jackowi Jelonkowi i Ilonie Krawczyńskiej. Pożegnalny odcinek przypadł na mroczne święto Halloween, a gwiazdy nie zapomniały o wyszukanych przebraniach, którymi pochwaliły się na antenie. 

Finał "Tańca z Gwiazdami": Izabela Janachowska i Paulina Sykut-Jeżyna zachwyciły sukniami na Halloween

Izabela Janachowska i Paulina Sykut-Jeżyna jak co tydzień stanęły do pojedynku o najbardziej zmysłowe i kobiece stylizacje. Izabela wybrała na tę okazję zapierającą dech w piersiach suknię balową na wzór księżniczki Belli z bajki "Piękna i Bestia"

Reklama

Trzeba przyznać, że prezentowała się w niej naprawdę podobnie. Może z tą różnicą, że prezenterka założyła bardzo odważny dekolt... Sztab charakteryzatorów natomiast pracował nad jej kolorowym makijażem. Efekt końcowy robi wrażenie!

Sykut-Jeżyna zachwyciła natomiast widzów pierzastą suknią projektu Macieja Zienia w kolorze dziewczęcego różu oraz dopasowaną, srebrną biżuterią. Inna sprawa, że do wojny na stylizacje przystąpiła też Doda, która pojawiła się na scenie w erotycznej siateczce.

Która z tej trójki ostatecznie wypadła najlepiej?

Zobacz też:

Finał "Tańca z gwiazdami"! "Czarna mamba" mocno skrytykowała jedną z par...

Doda w zmysłowej siateczce na finale "Tańca z gwiazdami". Było widać prawie wszystko!

Chajzer pochwalił się nową dziewczyną! Prezenter chyba idzie na rekord

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy