Reklama
Reklama

Świąteczne dekoracje w Białym Domu! Różnią się od tych, które wybierała Melania

Żona Joe Bidena, Jill Biden udekorowała już Biały Dom na święta. Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych postawiła na klasykę, która w znacznym stopniu różni się od poprzedniczki. Pamiętacie czerwone choinki Melanii Trump?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W Białym Domu w Waszyngtonie już zostały udekorowane wszystkie wnętrza. Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych, Jill Biden wybrała nieco inne dekoracje niż poprzedniczka. "Od razu widać zmianę rządów" - komentują internauci. 

Biały Dom na święta Bożego Narodzenia

Świąteczne dekoracje Białego Domu wręcz zapierają dech w piersiach. Nie brakuje ogromnych choinek z lampkami, wieńców czy przystrojonych kominków. Mogliśmy zobaczyć także wystrój jadalni, czyli ogromny stół z mnóstwem świątecznych dodatków. Widać, że rodzina prezydenta zdecydowanie stawia na klasykę i nie ma miejsca na wymyślne dodatki.

Reklama

Warto dodać, że Jill Biden uhonorowała medyków, którzy przez cały rok walczyli na pierwszej linii frontu z pandemią koronawirusa. Ich podobizny ukazały się w wieńcach czy na świątecznej choince.

Choć dekoracje są przepiękne, wiele osób wspomina te, z ubiegłego roku. W końcu idealnie pasowały do stylu Melanii Trump. Pamiętacie czerwone, nieco awangardowe choinki w holu? Albo dekoracje wykonaną z białych gałęzi, mającą przypominać apokalipsę? 

Przed laty wybory Melanii Trump były nieco krytykowane i nie zdobyły wielu zwolenników. 

Zobacz też:

Melania Trump przyłapana. I to z kim! Zdjęcie wywołało ogromne poruszenie!

Melania Trump kończy 51 lat. Tych zdjęć wstydzi się do dziś...

Były ochroniarz księżnej Diany: "To ona pierwsza zdradziła księcia Karola"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joe Biden | Melania Trump | Donald Trump
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy