Reklama
Reklama

Melania Trump przyłapana. I to z kim! Zdjęcie wywołało ogromne poruszenie!

Melania Trump korzysta z wolności po przegranych przez Donalda Trumpa wyborach prezydenckich. Nie może jednak liczyć na święty spokój, bo wciąż śledzona jest przez paparazzich. Ostatnio została przyłapana podczas zakupów w Nowym Jorku. Tym razem jednak to nie ona wzbudziła największą sensacje, a jej towarzysz...

Nie było tajemnicą, że Melania Trump niespecjalnie odnalazła się w roli pierwszej damy i źle czuła się w Białym Domu. 

Media plotkarskie donosiły, że kobieta marzy o rozwodzie z milionerem, ale dla dobra jego politycznej kariery powstrzymuje się przed tym radykalnym krokiem. 

Oczywiście nie bez znaczenie miały być także pieniądze, bowiem Trump słynie z tego, że każe swoim ukochanym podpisywać intercyzę, by te całkowicie go nie ogołociły. 

Melania nie chciała ponoć wywoływać medialnych sensacji także z powodu syna Barrona. 15-latek jest bardzo wrażliwy i mógłby sobie z tym nie poradzić, z tego też powodu jego mama uznała, że się dla niego poświęci...

Trzeba też dodać, że dzięki pieniądzom męża aż tak przesadnie nie cierpi w tej "niewoli małżeńskiej"...

"Melania zachowuje się tak, jakby nie była naprawdę szczęśliwa, ale zaakceptowała to, czego wymaga się od niej, aby żyć tak, jak lubi. Uwielbia spa, czas na świeżym powietrzu i europejską atmosferę, którą tak wielu lubi w Mar-a-Lago. Można śmiało powiedzieć, że gra w tę grę dla osobistych korzyści" - czytamy w jednym z amerykańskich tabloidów. 

Reklama

Tak dziś wygląda syn Donalda Trumpa

Ostatnio jednak Melania opuściła słoneczną Florydę i wybrała się na zakupy do Nowego Jorku. Podczas wyjazdu towarzyszył jej oczywiście syn Barron i tutaj pojawia się największe zaskoczenie. 

Zdjęcia paparazzich wywołały ogromne poruszenie, bowiem 15-latek nie pokazywał się publicznie od dłuższego czasu i w tym okresie naprawdę nieźle wyrósł i już jest większy od matki...

Uwagę zwracała także stylizacja chłopaka. Do czarnej bluzki i ciemnych jeansów dobrał bowiem dobrał torbę Louis Vuitton x Richard Princ, za którą trzeba zapłacić ponad 15 tysięcy złotych! 

Wygląda stylowo jak mama?


***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Melania Trump
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy