Reklama
Reklama

Sukces Tyszkiewicz. Brytyjska gwiazda oczarowana - nie mogła milczeć

Maria Tyszkiewicz wzięła udział w najnowszej edycji muzycznego show "Twoja twarz brzmi znajomo". Piosenkarka i aktorka musicalowa poradziła sobie tak dobrze, że dostała się do finału. Choć zajęła miejsce tuż za podium, to moze mówić o wielkim sukcesie. Dlaczego?

Maria Tyszkiewicz od lat śpiewa

Maria Tyszkiewicz zaczynała karierę w mediach od programu "Domowe przedszkole". Potem zaczęła pojawiać się w spektaklach Studia Buffo Janusza Józefowicza. Szerszej widowni dała się poznać, dzięki temu, że w 2106 roku została zaproszona do muzycznego show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wygrała wówczas szóstą edycję show. Kiedy Stacja zdecydowała się na zorganizowanie TTBZ z najlepszymi wykonawcami, nie mogło zabraknąć wśród nich Marii Tyszkiewicz.

Reklama

Maria Tyszkiewicz w finale "Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi"

Specjalna edycja "Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi" zakończyła się w ubiegły piątek. Maria Tyszkiewicz dostała się do finału. Niestety w rywalizacji z Mateuszem Ziółkiem, Stefanem Terrazziono oraz Filipem Lato zajęła czwarte miejsce, ale może mówić o prawdziwym sukcesie. Aktorka w finale wykonała na scenie przebój "Only Love Can Hurt Like This" Palomy Faith. Śpiewała na scenie w strugach deszczu, naśladując  brytyjską piosenkarkę. Niecodzienna scenografia robiła ogromne wrażenie. Podobnie zresztą jak wykonanie Marii Tyszkiewicz.

Paloma Faith widziała występ Marii Tyszkiewicz

Okazało się, że Paloma Faith miała okazję zobaczyć występ Marii Tyszkiewicz w finale "Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi". Piosenka była zachwycona. W swoich mediach społecznościowych udostępniła występ Polki  i napisała:

"Belive it or not this is not me HAHAHA, wow!".

Przypomnijmy, że zwycięzcą "Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi" został Filip Lato, który wykonał piosenkę Elvisa Costello, a tuż za nim znalazł się Stefano Terrazino, który zaśpiewał piosenkę "Jeżeli kochać, to nie indywidualnie" z "Kabaretu Starszych Panów".

A wam jak się podobał występ Marii Tyszkiewicz?

Zobacz też:

Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka opowiedzieli o swojej przyjaźni

Kacper Kuszewski ujawnia, co powiedział mu Paweł Królikowski w TTBZ

Mateusz Ziółko oczarował juroró "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jego "One" porwało publikę


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy