Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Stanisław z "Rolnik szuka żony" ma żal do TVP. Oto co zarzuca produkcji show!

Stanisław Pytlarz (26 l.) nie zaskarbił sobie sympatii widzów, którzy uznali go za człowieka, który sam nie wie, czego chce. Zdaniem rolnika, to wina produkcji, która uparła się pokazywać go w niekorzystnym świetle.

TVP emituje już 8. sezon programu „Rolnik szuka żony”, a wśród widzów nie brakuje opinii, że z roku na rok sztandarowy hit TVP staje się coraz bardziej wyreżyserowany. Pogląd ten podziela zresztą uczestniczka piątej edycji, Małgorzata. Do programu trafiła jako kandydatka Jana, a po zakończeniu swojej przygody w telewizją, nie szczędziła ekipie gorzkich słów. Jak ujawniła, uczestnicy programu celowo są pokazywani z niekorzystny lub ośmieszający sposób, a głównym zajęciem producentów jest kreowanie sztucznych problemów, żeby podkręcić oglądalność. 

Podobne zdanie na ten temat ma uczestnik 8. edycji, Stanisław Pytlarz. Nie da się ukryć, że raczej nie stał się ulubieńcem publiczności. Wiele wskazuje na to, że w historii programu zapisze się jako jeden z najbardziej niezdecydowanych uczestników. 

Reklama

Niezdecydowany rolnik

Widzowie są zgodni co do tego, że rolnik ze Złotnik Wielkich sprawia wrażenie, jakby sam nie wiedział, po co zgłosił się do programu. Wprawdzie, w przeciwieństwie do Waldemara z 6. edycji, który nie wybrał żadnej spośród kandydatek i w ten sposób praktycznie wycofał się z programu, Stanisław zaprosił trzy dziewczyny do swojego gospodarstwa, jednak, zdaniem widzów, byłoby dla nich dużo lepiej, by nie skorzystały z zaproszenia. Wręcz nawet w komentarzach radzili kandydatkom Stanisława, by uciekały od niego jak najszybciej: 

Stanisław ma żal

Tymczasem poza programem Stanisław uchodzi ponoć za duszę towarzystwa, a jego internetowe profile przedstawiają go jako energicznego, uśmiechniętego człowieka czynu. Stanisław, kiedy tylko zrozumiał, jak wielki jest rozdźwięk pomiędzy tym, jak sam siebie postrzega, a tym, jak pokazuje go TVP, postanowił obwinić produkcję. W odpowiedzi na pytanie jednego z widzów: 

Stanisław odpowiedział, krótko, lecz dosadnie: 

Porównajcie zdjęcia Stanisława z programu i prywatne. Widać różnicę?

Zobacz też: 

Bosak i Dębska podjęli radykalny krok. To ostateczny dowód, że się rozstali

Ogniste sceny na przyjęciu u Kaczorowskiej

Podczas ćwiczeń zginął pilot

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 8 | Stanisław

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »