Reklama
Reklama

Stacja zdecydowała w sprawie Rozenek. To już więcej niż pewne

Małgorzata Rozenek może mówić o prawdziwym pechu mając na myśli jej ostatnie losy w stacji TVN. Nie dość, że dość szybko pożegnała się z prowadzeniem śniadaniówki "Dzień Dobry TVN", tak teraz przez kontuzję nie do końca było wiadomo co z jej najnowszym programem.

Stacja zdecydowała w sprawie Rozenek. To już więcej niż pewne

Na początku lutego, Małgorzata Rozenek trafiła do szpitala. Szczególnie dbająca o formę "perfekcyjna pani domu" nieopatrznie spowodowała, że jej nowy program stanął pod znakiem zapytania. Teraz stacja TVN zadecydowała, co stanie się z jej programem.

TVN zdecydowało, co zrobi z programem Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek w proramie "Pokonaj mnie jeśli potrafisz" chce udowodnić, że kobiety w pełni dorównują mężczyznom w trudnych dyscyplinach sportowych. Po wylosowaniu przeciwnika i dyscypliny sportu, oboje mają cztery tygodnie na to, żeby przygotować się jak najlepiej. W grę mają też podobno wchodzić ekstremalne wyzwania i zadania.

Reklama

Ostatnio influencerka ćwiczyła bez umiaru, a nawet wybrała się na specjalny trening do Roberta Karasia, męża Agnieszki Włodarczyk, żeby tylko poprawić swoją technikę. Sama też chwaliła się swoim treningiem na basenie, czy też biegiem na bieżni w zagraconym garażu. Niestety kontuzja Gosi zniweczyła jej plany o nagrywaniu kolejnych wyzwań. Stacja nie do końca wiedziała, jak wybrnąć z tego impasu. Mowa nawet była o ściągnięciu programu z planów emisji.

Wiemy, co z programem Rozenek. To już więcej niż pewne

Wygląda jednak na to, że wszystko skończyło się dobrze, ponieważ jak podaje serwis Press, "program trafi do wieczornego pasma wtorkowego" na początku marca. Według doniesień program Rozenek będzie miał tylko sześć odcinków.

Tęskniliście za Gonią?

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan mogła mieć ślub jak z bajki. Niestety, Radosław musiał interweniować

Rozenek kusiła nóżkami warszawiaków. Została przyłapana w żabowatej zieleni [ZDJĘCIA]

Małgorzata Rozenek chce na stałe wyjechać z Polski? Radosław Majdan mówi o tym wprost

Sprzeczka Rozenek i Majdana odbyła się na oczach wszystkich. Chwilę później Małgorzata zabrała głos

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy