Reklama
Reklama

Sprośne zachowanie księżnej Kate? Żona Williama swawoliła na gali BAFTA 2023 i klepnęła męża w pośladek!

Księżna Kate i następca tronu książę William pojawili się na gali wręczenia nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej. Żona monarchy była wówczas w świetnym humorze i śmiało swawoliła sobie przed aparatami paparazzi. W pewnym momencie pozwoliła sobie nawet na to, żeby klepnąć Williama w pośladek!

Księżna Kate i książę William zaprezentowali się na gali BAFTA 2023! Olśnili publiczność?

Książę William i Kate Middleton pojawili się na gali Brytyjskiej Akademii Filmowej. Książęca para zaprezentowała się na czerwonym dywanie w eleganckich i gustownych strojach. Chociaż obydwoje zjawili się na uroczystości tuż przed rozpoczęciem całej imprezy i przykuli spojrzenia wszystkich, zaliczając prawdziwe "wejście smoka".

Reklama

Uwagę przykuła przede wszystkim biała suknia księżnej Kate. Kreacja na jedno ramię sprawiła, że Kate wyglądała jak prawdziwa gwiazda Hollywood. Tiulowy dół wydłużył jej sylwetkę i wysmuklił posturę, podkreślając delikatnie kobiece wdzięki. Całość stylizacji uzupełniono o kontrastujące czarne rękawiczki, sięgające księżnej aż do łokci oraz o złotą biżuterię w kształcie kwiatów. Co więcej, w dłoni małżonki Williama dało się dostrzec niewielką portmonetkę z czerwonymi wstawkami.

Kate zdecydowała się także na stylowy makijaż typu smokey eye oraz klasyczne rozpuszczone włosy, które opadały jej luźno na plecy. Całość uzupełniła pokaźnymi kolczykami z Zary, które zapewne były najtańszym elementem całego zestawu, bo kosztowały w przeliczeniu 140 złotych.

William zjawił się na gali w połyskującym czarnym smokingu, do którego przywdział muszkę. Nie da się ukryć, że obydwoje zachwycili klasą, elegancją i modowym wyczuciem. Co więcej, okazuje się, że Kate wybrała suknię, którą miała już na sobie w 2019 roku, co stało się przedmiotem publicznej debaty. Myślicie, że żona następcy tronu chce promować ekologię dzięki takim małym gestom?

Zaskakujące zachowanie księżnej Kate!

Ostatni wspólny wieczór Kate i Williama szybko trafił na afisze, a wszystko za sprawą zadziwiającego zachowania księżnej, która do tej pory szczyciła się dobrymi manierami. Na gali BAFTA jednak nimi nie grzeszyła, a pewien jej gest mocno zadziwił nie tylko paparazzi, ale także Brytyjczyków uwielbiających monarchistyczną rodzinę. Księżna, która na gali czuła się wyjątkowo dobrze, przechodząc po czerwonym dywanie, spontanicznie... klepnęła męża w pośladek!

Zaskakujący moment nagrały kamery wycelowanych w Kate aparatów. Nagranie szybko opanowało internet i stało się prawdziwym hitem sieci. Ludzie szybko zabrali głos w sprawie tego wybryku. O dziwo, większości spodobała się niegrzeczna strona Kate Middleton.

"Dotknęła jego tyłka! Dajesz, księżna!"; 

"Ta ręka"; 

"Och, tak! Widziałam to! Wow, nie mogłabym nie kochać tej dwójki. Fantastyczni"

"Też to widzę, jakie to urocze!" - piszą podekscytowani internauci.

Co uważacie o zachowaniu żony Williama?

Zobacz też:

Harry się wygadał? O zdradach księcia Williama: "Byli szczęśliwi, że mogą kłamać"

Kate i William są bardzo surowi dla dzieci! Młodym royalsom nie wolno robić tych dwóch rzeczy

Niewiarygodna reakcja księżnej Kate. Pokazała olbrzymią klasę w odpowiedzi na obrzydliwy gest z tłumu


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy