Reklama

Reklama

Reklama

Spektakularna przemiana Danuty Holeckiej. Widzowie zaskoczeni

Danuta Holecka, prowadząca główne wydanie "Wiadomości", nie poddawała się spektakularnym metamorfozom, a jej wygląd nie zmieniał się od lat. Ostatnio jednak zaskoczyła widzów! Po brązowych włosach nie było śladu... Dziennikarka przefarbowała się na blond, a swój wizerunek oddała w ręce stylisty fryzur. Skąd taka zmiana?

Danuta Holecka jest związana z Telewizją Publiczną od 1993 roku. Zaczynała swoją przygodę z mediami od konkursu, który wygrała i w ten sposób dostała się do TVP. Początkowo zajmowała się prowadzeniem relacji z obrad Senatu, szybko jednak awansowała. Widzowie mogli ją oglądać w porannym i popołudniowym wydaniu Wiadomości. 

Niespodziewanie w 2010 roku zniknęła i dopiero po 6 latach ponownie poprowadziła serwis informacyjny. 3 lata później została szefową "Wiadomości" i pozostaje nią do dziś. 

Reklama

Danuta Holecka zmieniła fryzurę! Już nie jest brunetką

Dziennikarka nigdy nie eksperymentowała ze swoim wizerunkiem. Większość swojej medialnej kariery pokazywała się w żakietach, a na jej głowie gościł ciemny brąz. Aż do 15 marca, gdy widzowie mogli poczuć się zaskoczeni, bo Danuta Holecka postanowiła, że czas na zmiany!

Chociaż włosy prowadzącej Wiadomości już od jakiegoś czasu stawały się jaśniejsze, to jednak nie była to aż tak spektakularna zmiana. Teraz Danuta Holecka jest blondynką, ma grzywkę, włosy równo ścięte do ramion. 

Na temat wyglądu dziennikarki wypowiedziała się stylistka gwiazd, Ewa Rubasińska-Ianiro. "Pani Danuta ewidentnie szuka nowego stylu, ale niestety zbłądziła i wyszła na bezdroża. Kobiety, które mają okrągłe ramiona i większy biust, gdy zakładają rzeczy nieprzylegające do ciała i jeszcze zaczesują do tyłu włosy, robią sobie krzywdę" - mówiła w rozmowie z "Faktem".

I dodała, że Holeckiej zdecydowanie lepiej w ciemniejszych i rozpuszczonych włosach oraz eleganckich marynarkach. "Ostatnie stylizacje dodały jej lat, a to przecież piękna kobieta" - podsumowała Ewa Rubasińska-Ianiro. 

***

Zobacz także:

Marcin Hakiel zabrał głos po rozstaniu! Zdradził Cichopek?!

Karolina Bielawska nową Miss World! Historyczny dzień dla Polski

Pierwsza taka sytuacja w polskiej edycji "Magii nagości"! Widzowie zszokowani

Zastanawiasz się w jaki sposób możesz pomoc Ukrainie? Podpowiadamy

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Danuta Holecka

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy