Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Spadek po Krzysztofie Krawczyku. Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk Junior dojdą do porozumienia?

Przeszło miesiąc po śmierci Krzysztofa Krawczyka w sądzie w Zgierzu rozpoczyna się sprawa o spadek po muzyku. Z zapisów w testamencie ma wynikać, że cały majątek ma zostać przekazany wdowie, Ewie Krawczyk. Co na to wszystko Krzysztof Krawczyk Junior? Czy będzie chciał podważyć dokument? Przyjaciele rodziny mają nadzieję, że nie dojdzie do skandalu i nieporozumień w sądzie...

Na 19 maja sąd w Zgierzu wyznaczył rozprawę w sprawie spadku po Krzysztofie Krawczyku. Według informacji dziennikarzy "Uwagi! TVN" artysta pozostawił po sobie testament, w którym wszystko zapisał żonie, Ewie. 

Z kolei w "Fakcie" można było wyczytać, że jeszcze za życia Krawczyka muzyk i jego ukochana przedyskutowali, w jaki sposób mają zostać zabezpieczone interesy Krzysztofa Krawczyka Juniora. 

W programie "Alarm!" na antenie TVP wdowa deklarowała, że sprawę spadku postara się rozwiązać zgodnie z wolą męża.

Syn Krawczyka żyje na granicy bezdomności

Od kiedy "Uwaga!" wyemitowała nagrany jeszcze przed śmiercią artysty materiał o życiu Juniora, rozgorzała dyskusja na temat tego, w jakich warunkach żyje syn muzyka. Z reportażu wynika, że niepełnosprawny 47-latek mieszka kątem z krewnymi za ścianą. Ci nadużywają alkoholu. W mieszkaniu nie czuje się bezpiecznie i większość czasu spędza na ulicy. 

Reklama

Mężczyzna utrzymuje się z renty, której wysokość to tysiąc złotych.

Syn Krawczyka podważy testament ojca?

Jak wyjaśniła adwokat Monika Kucwaj-Zarzycka w rozmowie z Plejadą, testament został sporządzony zgodnie z prawem, a Krzysztof Junior ma możliwość podjęcia starań o zachowek. 

Przed kamerami mężczyzna opowiadał, że tata nie utrzymywał z nim kontaktu. Z tego też względu "nie ma szczegółowej wiedzy, w jakim stanie był jego ojciec podczas spisywania testamentu".

Na temat okoliczności sprawy wypowiedziała się mecenas.

Krystyna Demska-Olbrychska o relacjach w rodzinie Krawczyków

O tym, jak trudne relacje panują w rodzinie Krawczyków, wiedzieli przyjaciele. A wśród nich Daniel i Krystyna Olbrychscy. "Fakt" zapytał Demską-Olbrychską o opinię.

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »