Reklama
Reklama

Sopot 2022: Skandal po występie Patrycji Markowskiej. Widzowie TVN aż zdębieli po "popisach" córki Markowskiego

Patrycja Markowska zapewne na długo zapamięta swój występ podczas pierwszego dnia festiwalu w Sopocie, które zorganizowała stacja TVN. Córka lidera Perfectu dała niezły "popis" na scenie. Widzowie nie zostawiają na niej suchej nitki. Gorzkich słów pod jej adresem nie szczędził nawet Wojciech Mann...

Patrycja Markowska w show-biznesie funkcjonuje od wielu lat. Postanowiła bowiem pójść w ślady swego znanego ojca i także zaczęła karierę muzyczną. Cóż, to częsta droga dzieci "znanych rodziców", choć nie wszystkim udaje się utrzymać na scenie dłużej niż parę sezonów, nie mówiąc o prześcignięciu ojca czy matki. 

Nie wyszło to m.in. córkom Niemena czy córce Beaty Kozidrak. Spektakularny sukces w latach 90. odniosła za to chociażby Natalia Kukulska, córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. 

Patrycja możemy uplasować gdzieś po środku. Udało jej się nagrać kilka "radiowych hitów" i nadal nagrywa płyty oraz koncertuje, trudno jednak mówić w jej przypadku o jakimś spektakularnym sukcesie. 

Reklama

Ostatnio Patrycja miała za to możliwość kolejny raz zaprezentować się szerokiej publiczności, bo zaproszono ją na Top of the Top Sopot Festival. 

Manna "masakruje" Markowską za "zmasakrowanie" piosenki Claptona

Niestety, jej występ trudno uznać za zbyt udany (posłuchaj!). Zwrócił na to uwagę nawet Wojciech Mann, który nie zostawił na Patrycji suchej nitki za fatalne - jego zdaniem - wykonanie piosenki Claptona.

"Rodzinne wrażenie na gorąco po pierwszym dniu Sopot Top of the Top Festival: Od szczytu - znakomity Teatr Muzyczny w Poznaniu, który pozamiatał piosenką "Będzie Plan" Grzegorza Ciechowskiego (gratulacje Barbara Melzer), do dna - całkowite zmasakrowanie "Layli" Erica Claptona przez Patrycję Markowską" - napisał Mann. 

Pod wpisem dziennikarza pojawiły się tysiące komentarzy, a większość przyznawała mu rację w kwestii "popisów Markowskiej" w Sopocie. 

"Słyszałam Markowską i od lat, niezmiennie mam to samo wrażenie, że to wokalistka, która istnieje głównie dzięki nazwisku", "Czy Clapton nie powinien pozwać p. Markowskiej?", "Zgadzam się. Markowska kompletnie położyła swój cały występ. Muzycznie, graniczne I stylistycznie. A Claptona torturowała" - pisali widzowie.

Byli też tacy, który orzekli, że gorsza od Markowskiej tego wieczora była m.in. Kayah:

"Najgorszy występ Kayah. Dramat fatalnie. Głos fatalny jakieś gadanie bez sensu w trakcie utworów. Miałem wrażenie że jest po 2 dniach imprezowania i kacem próbuje śpiewać" - pisali ludzie. 

Zobacz także:

Markowska ucieka z Polski? To tam znalazła swój azyl

Związek Markowskiej uratowała terapia?

To nie były plotki o synu Markowskiej. "Mamy problem"

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy