Reklama

Reklama

Reklama

Sokołowska spełnia się w roli matki? Ten post mówi wiele

Katarzyna Sokołowska 19 lipca powitała na świcie swoje pierwsze dziecko. Celebrytka urodziła syna w wieku 49 lat, dzięki czemu stało się o niej głośno w mediach. Czy odnalazła się w nowej roli?

Katarzyna Sokołowska spełnia się w roli matki

Katarzyna Sokołowska od lat związana jest ze światem mody. Reżyseruje pokazy i na stałe współpracuje ze znanym duetem Paprocki & Brzozowski. Ogromny rozgłos przyniósł jej udział w  reality show "Top Model", w którym od dziewięciu lat zasiada jako jurorka. Popularność przełożyła się na lukratywne propozycje zawodowe (Sokołowska została twarzą marki biżuteryjnej) oraz na zainteresowanie fanów jej życiem prywatnym. 

Reklama

Katarzyna Sokołowska stara się jednak zachować balans w tym, co pokazuje w sieci. Jej Instagram przepełniony jest dokonaniami zawodowymi, ale celebrytka ujawnia kilka szczegółów z prywatnego życia. Jakiś czas temu zaskoczyła internautów wiadomością, że jest w ciąży i latem spodziewa się dziecka. 49-latka wyjawiła, że od dawna starała się o dziecko, więc późne macierzyństwo jest dla niej spełnieniem marzeń.

"O tej roli marzyłam przez całe lata. Zresztą pozwoliłam sobie na taki komentarz, że to jest bardzo wyczekiwane, oczekiwane dziecko. Wiele lat się starałam. Wiem, w jakiej sytuacji są kobiety. Bardzo wiele z nas ma ten temat do przerobienia, do przepracowania. To trwa latami czasami, nikt nie wie, czym to jest okupione. Jestem przygotowana do tej roli mentalnie od lat, wyobrażałam sobie ten moment, a teraz jestem szczęściarą" - opowiadała w Dzień Dobry TVN.

Ojcem dziecka jest biznesmen Artur Kozieja, z którym Sokołowska jest związana od lat. Mężczyzna ma już dwie 19-letnie córki bliźniaczki, z którymi jurorka "Top Model" ma świetny kontakt. Jednak nastolatki to nie to samo co wychowywanie i pielęgnowanie noworodka. Okazuje się, że celebrytka świetnie odnajduje się w roli matki malucha. W ostatnim czasie Sokołowska spędza jak najwięcej czasu z synkiem. Chce poświęcić pierwsze tygodnie dziecku. Przebywa z nim w warszawskim domu. Gwiazda cieszy się towarzystwem najbliższych i publikuje w sieci krótkie informacje.

"Dom. Nasz czas. Spokój. Spokojnego weekendu dla Was.#happy #familytime #puderikurz #powderanddust #kasiabezobcasów" - napisała.

Zobacz też:

Katarzyna Sokołowska wróciła już do formy sprzed ciąży? Minęły 2 tygodnie! "Nie wiem, jak utrzymuję formę"

Kasia Sokołowska w ogniu krytyki. Poszło o karmienie piersią

Katarzyna Sokołowska urodziła. 49-latka przywitała pierwsze dziecko

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Sokołowska | "Top Model"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama